Procura

ЖАРТУЙТЕ І СМІЙТЕСЬ РАЗОМ З ПІДОПІЧНИМИ

ЖАРТУЙТЕ І СМІЙТЕСЬ РАЗОМ З ПІДОПІЧНИМИ

ЖАРТУЙТЕ І СМІЙТЕСЬ РАЗОМ З ПІДОПІЧНИМИ

Опікунці на замітку:

Якщо під час роботи  ви навчитеся жартувати і разом з підопічним будете знаходити позитивні миті у буднях – робота  для вас буде не тільки в задоволення, а й корисною для здоров’я. 

Три факти про лікувальну дію сміху.

1. Виявляється, коли людина живе у радості, вона автоматично зцілюється. Якщо щодня сміятися не менше 30 хвилин, то точно житимете не менше 100 років, а в сумі із підопічним, то й усі 200.
2. Тривалий сміх за фізичним навантаженням рівносильний заняттям на велотренажері. 15 хвилин спорту = 100 разів посміятися.
3. Під час сміху тренуються м’язи пресу і діафрагми. І найголовніше – виробляється гормон щастя ендорфін. Якщо ж після сміху додатково з’їсти банан чи шоколад, то взагалі «радості не оберешся» 

Як навчитися сміятися частіше?

Поради прості: створювати настрій штучно, а точніше – цілеспрямовано виділяти час для так званих «хвилинок сміху».
Для цього разом з підопічним раз на день дивіться кумедні фільми чи ролики з інтернету, читайте анекдоти, слухайте сміх у запису (особливо позитивно  “заразливий” дитячий), малюйте карикатури на когось чи щось, і взагалі просто жартуйте на будь-які теми ( в залежності від сфери інтересів підопічного).
А ще частіше тримайте посмішку в тонусі. Граючись , розтягуйте м’язи губ разом із підопічним, людський мозок добре пам’ятає всі дії м’язів і автоматично налаштовується на гарний настрій.
До речі, такі звуки як «ХА – ХА» і «ХО-ХО» свідчать про задоволення і радість, а ще виганяють хвороби з організму. Про це пишуть гелотологи – науковці, які вивчають вплив сміху на організм людини.

Всі інші варіації сміху типу «ХЕ-ХЕ», «ХІ-ХІ» чи «ХУ-ХУ» виражають деяку емоційну скутість і упередженість людини. Але ж і з цим можна попрацювати!Ставлячись до будь-яких життєвих перепитій з гумором, можна вирішити будь-які проблеми.
Стосовно цього писав французький письменник Франсуа Рабле: «Сміх – це рятувальний круг на хвилях життя».

Що відбувається з людським організмом  під час сміху?

 • Зміцнюється імунна система.
  – Нормалізується артеріальний тиск.
  – Покращується робота серця.
  – Добре працює кишечник.
  – Зводиться до мінімуму будь-яка алергічна реакція.
  – Покращується загальний психологічний стан: зникають відчуття тривоги, страху, самотності, з’являється інтерес до життя.

ТОЖ СМІЙТЕСЯ ЧАСТІШЕ І БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

7 ВПРАВ ДЛЯ ТРЕНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ

МОВЧАННЯ – ОЗНАКА МАЙСТЕРНОСТІ

ПРАВИЛА ЕТИКЕТУ

#cиделка #опекунка #доглядальниця #роботавНімеччині #работавГермании #уходзапрестарелыми #опека #работавЕвропе

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.