Procura

ЗАМОК У ХМАРАХ

ЗАМОК У ХМАРАХ

ЗАМОК У ХМАРАХ

На самій вершині Швабських Альп велично височіє приголомшливо красивий замок – фортеця Гогенцоллерн (нім. Burg Hohenzollern). Його краса здається неприродною і казковою. Оточений туманами і низькими хмарами,  він більше нагадує марення з якоїсь казки, ніж реальну будову.

«Замок у хмарах» – так його називають німці і численні туристи, які приїжджають милуватися красою цього місця в усі пори року.

 

Гогенцоллерн розташований за 50 кілометрів на південь від Штуттгарта.   

 

 

Він є одним з найстаріших в Німеччині:  перші згадки про нього датуються ще XI століттям. Будівля замку неодноразово відновлювалася і реставрувалася, і остаточний вигляд замок набув тільки в середині XIX століття.

Замок  вважається вотчиною Гогенцоллернів – династії, яка правила Пруссією і Бранденбургом до кінця Першої світової війни. Він привабливо поєднує в собі середньовічні елементи архітектури та неоромантичній стиль. У залах замку зібрані унікальні полотна, найцінніші предмети мистецтва, старовинні меблі, королівська і лицарська амуніція.

Тут зберігаються такі скарби, як Корона Вільгельма II і листи від Президента Джорджа Вашингтона Барону фон Стеубену, нащадку сім’ї Гогенцоллернів, в якому він дякує йому за допомогу під час війни за незалежність.

 Гогенцоллерн вважають однією з найкрасивіших пам’яток Німеччини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

СЛІДАМИ БРЕМЕНСЬКИХ МУЗИКАНТІВ

ПОЇХАЛА ЗАРОБЛЯТИ, ЩОБ ВРЯТУВАТИ БАТЬКА

7 ВПРАВ ДЛЯ ТРЕНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ

 

 

Залишити коментар

*Ваш e-mail не буде публікуватися на сайті

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.