Procura

Замок фантазій “казкового короля”

Замок фантазій “казкового короля”

Замок фантазій “казкового короля”

Нойшванштайн. Замок-казка, один із найгарніших у світі, зачаївся в лісових масивах Баварських Альп. При першому погляді на нього здається, що хтось загубив тут свої іграшки – настільки нереальними здаються вежі кольору слонової кістки.

Про створення цього замку подбав баварський король Людовик II, який ввійшов в історію як «казковий король» завдяки своїй ексцентричній поведінці та збудованим замкам. Найзнаменитішим із них і є Нойшванштайн.

Замок став втіленням любові Людвіга II до музики Вагнера. Нойшванштайн перекладається як “Новий Лебединий Камінь”. Лебединим мотивом пронизана вся архітектура споруди. Світогляд короля, його химерні фантазії та мрії відображені в дизайні інтер’єру ( ілюстрації до опер Вагнера та старовинних німецьких легенд), в архітектурі і ландшафтній композиції.


Нойшванштайн став прототипом замку Сплячої красуні в Паризькому Діснейленді та джерелом натхнення Чайковського для балету “Лебедине озеро”.

Наприкінці Другої світової війни в замку Нойшванштайн зберігалася частина золота Рейхсбанку. В останні дні війни його вивезли в невідомому напрямку і за чутками, втопили в найближчому озері Алат.

У замку також зберігалися вкрадені коштовності, картини, меблі, які призначалися для особистої колекції Гітлера.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

10 ЦІКАВИХ ФАКТІВ ПРО НІМЕЧЧИНУ

В ЧУЖІЙ КРАЇНІ Й БЕЗ РЕЧЕЙ

НАЙЧАСТІШІ ЗАПИТАННЯ

 

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.