Procura

За якими критеріями обирає опікунку європейська сім’я

За якими критеріями обирає опікунку європейська сім’я

За якими критеріями обирає опікунку європейська сім’я

Європейська родина отримує на вибір завжди кілька анкет з інформацією про опікунок. Чому одних обирають, а іншим відмовляють? Ми розповімо, на що передусім звертають увагу.

ФОТО. Найперше враження про вас буде залежати від вашої фотографії. Тому, готуючи анкету, подбайте, щоб на фото ви мали усміхнено – приязний вигляд. Тож не дивуйтеся, коли наш менеджер попрохає вас надіслати кілька фото, адже ми хочемо показати вас якнайкраще. 

ДОСВІД РОБОТИ. Для багатьох основним критерієм може бути досвід вашої роботи  опікуном, і завдяки цьому вам нададуть перевагу в порівнянні з іншою  претенденткою.

РІВЕНЬ МОВИ. Якщо ваш майбутній підопічний любить поспілкуватися, ходити в гості, для нього важливим у виборі опікунки буде рівень володіння іноземною мовою – щоб могла підтримати бесіду.  Тож вам можуть зателефонувати родичі підопічного і поспілкуватися, щоб пересвідчитися, що ви добре знаєте мову.

МЕДИЧНА ОСВІТА. Якщо ви її маєте, то у вас є навички догляду, розуміння того, як протікає хвороба і як поводитися з пацієнтом. Люди похилого віку цінують це.

ВОДІЙСЬКІ ПРАВА. На навиках водіння опікунки акцентують увагу в родинах, де підопічного потрібно возити до лікарні, в перукарню, басейн чи деінде.

Якщо ви відповідаєте кільком критеріям одночасно, будьте певні, що саме вам зателефонує менеджер фірми «Procura» і повідомить: «Вітаємо! Вас обрала родина!»

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В ЄВРОПІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.