Procura

З якими труднощами можуть зіткнутися опікунки

З якими труднощами можуть зіткнутися опікунки

З якими труднощами можуть зіткнутися опікунки

Якщо ви ніколи не працювали опікункою, але вирішили спробувати себе в цій професії, варто врахувати кілька моментів. Турбота про людину літнього віку – робота добре оплачувана, важлива й відповідальна, в ній багато приємних моментів. Проте ви повинні бути готовими і до такого:

✔️ Ваш підопічний може мати поганий характер. Наберіться терпіння й постарайтеся знайти з ним спільну мову.

✔️ Хвороба вашого підопічного може прогресувати. Якщо сьогодні бабуся ходить по квартирі, то не виключено, що завтра вона може злягти, і її доведеться годувати з ложечки. Треба бути готовим і до цього.

✔️ Людина, яка страждає, приміром, на старече слабоумство, може скаржитися на вас своїм рідним. І хоча вони адекватно реагуватимуть на ці нарікання, вас це може пригнічувати (особливо на перших порах роботи). Розуміння того, що така поведінка підопічного є наслідком його хвороби, допоможе вам не сприймати близько до серця негатив і зберігати спокій.

✔️ Конфлікт у родині. Члени сім’ї можуть сперечатися між собою з того чи іншого приводу. Не намагайтеся задля справедливості ставати на чийсь бік. Ви не член сім’ї і не можете оцінювати об’єктивно ситуацію.

#cиделка #опекунка #доглядальниця #роботавНімеччині#работавГермании #уходзапрестарелыми #опека #работавЕвропе

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.