Procura

Як подолати страх перед новою роботою?

Як подолати страх перед новою роботою?

Як подолати страх перед новою роботою?

ПОРАДИ ПСИХОЛОГА

Хтось із великих сказав: якщо хочеш мати нові можливості,  –  навчися робити те, чого не вмів до цього часу. 

Наприклад, зміни роботу. Хтось із вас уже неодноразово думав про це, але щоразу заважав страх? Тоді ці поради для вас. Ми розповімо, як можна його подолати.

🔸 Це відчуття знайоме багатьом. Починати все спочатку й вибудовувати нові стосунки завжди складно. Але якщо ви боїтеся саме цього, то  прописуєте для себе негативний сценарій. Пам’ятайте: те,  ЯК ДО ВАС СТАВИТИМУТЬСЯ, ЗАЛЕЖИТЬ ТІЛЬКИ ВІД ВАС.

🔸 Страх нового в принципі. Міняючи роботу, вам  доведеться поміняти багато – графік, ритм життя, можливо, місце проживання, тому  страх цілком зрозумілий. Щоб позбутися його, максимально ЗМІНІТЬ СВІЙ СПОСІБ ЖИТТЯ ЩЕ ДО ВИХОДУ НА НОВУ РОБОТУ. Почніть бігати або малювати, зробіть щось незвичайне – так зміниться спосіб  ваших думок.

🔸 Страх перед новими обов’язками. В основі такої боязні – незнання. ЗБЕРІТЬ ЯКОМОГА БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО НОВУ РОБОТУ.  Можливо, вам доведеться вчитися  омусь новому. Займіться цим – і у вас не буде часу думати, як подолати страх  перед складною новою роботою, тому що ніколи буде боятися.

🔸 Від страху нової роботи можна позбутися так:
– напишіть на папері всі ПЛЮСИ І МІНУСИ  нового працевлаштування; 
– змалюйте для себе картину того що Є, і того, що МОЖЕ БУТИ, якщо ви ризикнете.

🔸 І найпростіший спосіб викорінити страх перед новою роботою – це пам’ятати, що від нього не залишиться й спогаду буквально через пару тижнів. Досить ЗАНУРИТИСЯ В РОБОТУ, бути ДОБРОЗИЧЛИВОЮ, ЗВИКНУТИ до нових порядків і бути ВІДПОВІДАЛЬНОЮ.

Тож гарної вам роботи, яка  відкриє для вас нові можливості!

Ваш координатор Марина

 

 

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.