Procura

ЯК ПРОВЕСТИ ВІЛЬНИЙ ЧАС ІЗ ПІДОПІЧНИМ

ЯК ПРОВЕСТИ ВІЛЬНИЙ ЧАС ІЗ ПІДОПІЧНИМ

ЯК ПРОВЕСТИ ВІЛЬНИЙ ЧАС ІЗ ПІДОПІЧНИМ

Робота опікункою в Німеччині

Пропонуємо опікунці взяти у руки фішки, пограти разом із підопічним у настільні ігри та отримати нові позитивні емоції. Це дуже цікаво. І Ви побачите, наскільки азартними і веселими можуть бути літні люди.

     ОДНА З ТАКИХ ІГОР  “Mensch, ärgere Dich nicht”

  Цю гру придумав в 1907 році мюнхенець Йозеф Шмідт, торговець з Віктуаленмаркта, майбутній підприємець і засновник компанії Schmidt Spiele. Початковий варіант гри він створив з картонної коробки і дерев’яних фішок прямо у себе на кухні, а першими захопленими гравцями стали його дружина і троє синів.

     ПРАВИЛА ГРИ 

     У грі можуть брати участь від двох до шести чоловік і правила її дуже прості. Першими чотирма ходами гравці випускають на поле свої фішки, а потім просувають їх за кожен хід на стільки позицій, скільки очок випало на кубику. Виграє той, чиї “фігури” швидше за інших обійдуть дошку по колу.

На перший погляд все просто і нудно. Але є ще одне правило: якщо противник наздогнав іншого гравця своєю фішкою і вони “зустрілися” на одному полі, то фішка, яка виявилася там раніше, виводиться з гри і повертається на вихідну позицію. Таким чином, суперник ніби  “з’їдає” цю фішку,  і її шлях починається заново. Саме так і виникла назва “Друже, не ображайся”, – дуже вже прикро відкочуватися до початку, коли пройдена хоча б половина шляху.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ОПІКУНЦІ: 9 ПРАВИЛ СПІЛКУВАННЯ З ЛЮДЬМИ ПОХИЛОГО ВІКУ

НІМЕЦЬКИЙ ЯБЛУЧНИЙ ПИРІГ (APFELKUCHEN MIT MANDELN)

ЯК ПРАЦЮВАТИ Й НЕ “ЗГОРІТИ” НА РОБОТІ?

#cиделка #опекунка #доглядальниця#роботавНімеччині #работавГермании#уходзапрестарелыми #опека #работавЕвропе

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.