Procura

Як одягаються німкені

Як одягаються німкені

Як одягаються німкені

Німецькі жінки за своїми поглядами, звичками і життєвим позиціям дуже відрізняються від українських, і це можна помітити з самого першого погляду.

Отже, почнемо з головної зовнішньої ознаки – одягу. Більшість сучасних німкень дуже стримані і консервативні. Вони вважають за краще зручність у всьому, тому тут дуже поширений спортивний стиль в одязі.

Навіть в тих випадках, коли робота жінки передбачає наявність дрес-коду, вона знаходить вихід з положення – до місця добирається в Ботас або кросівках, а вже там змінює їх на шпильки.

Середньостатистична німкеня не буде багато грошей витрачати на покупку одягу або на догляд за собою, що властиво українським жінкам. Дуже маленький відсоток німецьких жінок намагається виглядати елегантно. Комфорт – ось головний критерій для німкень при виборі одягу.

Німкені не люблять показухи, навіть дуже багаті жінки прагнуть одягатися непомітно, щоб не виділятися з натовпу, і щоб хтось (не дай Бог!) не вирішив, що вони навмисне намагаються продемонструвати оточуючим свій рівень достатку. Навіть мільйонери тут їздять на роботу на велосипедах, якщо, звичайно, вона знаходиться не надто далеко від будинку.

Нерідко можна побачити німкеню в діловому костюмі і туфлях, яка «чеше» в офіс на спортивному велосипеді. У нас подібна картина викликає асоціації з карикатурою, для німців це – цілком буденне явище.

 

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.