Procura

Вони все роблять разом й на хвилину не можуть розлучитися

Вони все роблять разом й на хвилину не можуть розлучитися

Вони все роблять разом й на хвилину не можуть розлучитися

 

Історією про кохання, яке називають вічним, та про те, як і чому стала опікункою поділилася з нами Лілія Пазюра

“Почали згадувати, в кого які є таланти”

Хотіла б поділитися своєю історією.  В один з вечорів ми з чоловіком на сімейній нараді поговорили і вирішили, що нам необхідний додатковий капітал. В той час наші роботи не приносили нам дохід,  якого б нам хотілося. Ми почали активно продивлятися інтернет у пошуку підходящих варіантів. Почали згадувати,  в кого які є “таланти”, професійні уміння та співставляли з тим, що є в пропозиціях по вакансіях.

Коли побачила вакансію опікунки, пазл склався

 І ось та мить, коли я бачу вакансію опікунки в Німеччині – пазл склався: в мене медична освіта, німецьку я вивчала 11 років, також був чималий досвід у догляді за власною бабусею, яка пролежала 4 роки після інсульту – і неначе доля сама підвела мене до цього. Але з’явилося багато “але”. Чужа країна, мова, яку я вивчала Бог знає коли і можлива невідомо яка родина в яку я потраплю. Це все було дуже страшно.  Але як кажуть: “Хто не ризикує, той не п’є шампанського”. Була – не була вирішили, що я поїду. Моя куратор з компанії дуже мене гарно проконсультувала, швидко знайшла мені місце і ось я вже в Німеччині.

Вони настільки захоплені одне одним!

Мені не вірилося перший тиждень, що це все зі мною. Але мені дуже повезло з родиною жіночки, до якої мене найняли. І взагалі в Німеччині всі люди дуже привітні, навколо чисто, гарно та дуже приємно. Хотіла б поділитися саме про жіночку, якою я опікуюся, вона проживає разом з чоловіком, в неї деменція та вона на візку. Я просто в захваті від їхнього кохання. Вони настільки захоплені один одним, настільки переймаються один за одного, я просто відверто в шоці. Вони все роблять разом і на хвилину не можуть розлучитися. Додаю фото одного з моменту, як вони разом дивляться телевізор – і так завжди.

Треба переймати досвід з будь – якої ситуації

Ще моя фрау дуже полюбляє співати, вона співає кожен день та кожну вільну хвилину. В нас з нею є вже пісня, яка мені дуже подобається, вона смішна (це просто треба чути). То коли я намагаюся повторити цю пісню, то фрау дуже сміється, що дуже важливо для мене як для опікунки, щоб у неї був хороший настрій та спокійна душа.

Взагалі я б хотіла сказати, що все, що нам підкидає доля, все потрібно брати та намагатися максимально пререйняти досвіду з будь-якої ситуації. Не боятися та любити всією душею і серцем справу, якою займаєшся.

#cиделка #опекунка #доглядальниця #роботавНімеччині#работавГермании #уходзапрестарелыми #опека

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.