Procura

ВІКОВІ ЗМІНИ: ПЕРЕОХОЛОДИТИСЯ МОЖНА Й ПРИ ПЛЮСОВІЙ ТЕМПЕРАТУРІ

ВІКОВІ ЗМІНИ: ПЕРЕОХОЛОДИТИСЯ МОЖНА Й ПРИ ПЛЮСОВІЙ ТЕМПЕРАТУРІ

ВІКОВІ ЗМІНИ: ПЕРЕОХОЛОДИТИСЯ МОЖНА Й ПРИ ПЛЮСОВІЙ ТЕМПЕРАТУРІ

У продовження теми вікових змін – загальні уявлення для опікунок про шкіру та волосся літніх людей. Розуміння цього допоможе опікункам у догляді за підопічними: як уникнути переохолодження організму людей у віці, запобігти попрілостям їхньої шкіри та чому важливо правильно й своєчасно доглядати  за їхнім волоссям. 

Травмувати може й груба білизна

Шкіра літніх людей із часом стає дуже тонкою, сухою, в’ялою, втрачає еластичність та зморщується. Вона легко травмується, тріскається й погано гоїться. Опікунка має знати, що травмувати шкіру підопічного може навіть груба білизна.

У людей похилого віку часто з’являються попрілості, особливо в місцях природних складок (пахових, пахвових, під молочними залозами у жінок, на долонях – при тривалому їх  стисканні). Тому опікунці треба стежити, щоб такого не сталося.

Переохолодитися при плюсовій температурі?

Люди у віці часто мерзнуть (особливо мерзнуть ноги),  тому що в них порушується теплообмін.  Опікунка, яка розуміє це, в разі необхідності подбає про теплий одяг для підопічного, обігріє ліжко. У погано опалювальному приміщенні, особливо якщо там перебувають малорухливі люди, у них може бути переохолодження організму навіть при плюсовій температурі. Це може стати причиною захворювання.

Але, з іншого боку, літні люди погано переносять і спеку. Тому опікунці потрібно стежити, щоб температура в приміщенні  була близько 21°С.

Доглянуте волосся може попередити депресію

Із віком зазнає змін і волосся: воно втрачає пігмент, стає ламким, випадає, – у літніх людей його стає менше. Через це у них з’являється відчуття тривоги, у жінок може виникнути й депресія.

 Тому при догляді за волоссям підопічного треба уникати негативного впливу агресивних хімічних барвників, не начісувати волосся – це може пошкодити його. Коли робите зачіску, не варто використовувати металеві гребінці, які травмують волосся.

Догляд за волоссям літньої людини, часте миття, акуратне розчісування, стрижка, щоденне причісування створюють гарний настрій, підвищують самооцінку, попереджають депресію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

ЗАМОК МОРІЦБУРГ

ВІКОВІ ЗМІНИ: ВСТАВАТИ ШВИДКО НЕБЕЗПЕЧНО

З ЯКИМИ ТРУДНОЩАМИ МОЖУТЬ ЗІТКНУТИСЯ ОПІКУНКИ

#cиделки #опекунка #работавГермании #работавЕвропе#доглядзапристарілими #уходзапрестарелыми #роботавНімеччині

Залишити коментар

*Ваш e-mail не буде публікуватися на сайті

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.