Procura

Бажаєте оволодіти німецькою та не знаєте з чого почати ?

Якщо ви вже володієте німецькою на певному рівні, тоді радимо вам чудові інтерактивні відео - курси від « Німецької хвилі»
Якщо ви тренуєте свою вимову, то радимо чудовий німецький аудіо-тренер
Також є чудові можливості
8 безкоштовних додатків на смартфон для вивчення німецької
Скачуйте та користуйтесь в будь-який час там, де вам зручно

Duolingo

Duolingo, мабуть, одне з найпопулярніших додатків з вивчення іноземних мов в світі. Більше 150 млн. Чоловік вже вивчають англійську, французьку та німецьку мови. Така популярність пояснюється легким і ефективним способом вивчення: учневі пропонуються ігри, питання та інші види інтерактиву, які допомагають освоїти усну, письмову і розмовну мову. Навчання починається з найпростіших дієслів і фраз, поступово ускладнюючи.

Завантажити додаток для:
iOS
Android

Слова Бігом

Додаток «Слова Бігом» дозволяє вивчати німецьку мову за унікальною методикою «неусвідомленого режиму сприйняття», що в 5-10 разів прискорює запам'ятовування нових іноземних слів. У програмі є тренажери вимови і правопису, аудіодіалогі для сприйняття іноземної мови. Всі слова і фрази йдуть в тематичних блоках, які можна відкривати і вивчати по мірі актуальності.

Завантажити додаток для:
iOS
Android

Der Die Das

Цей додаток допоможе збільшити словниковий запас і вивчити артиклі, які учневі доставляють особливі труднощі у вивченні німецької мови.

Завантажити додаток для:
iOS
Android

50 мов

У додатку міститься близько 100 комплексних вправ для тренування навичок спілкування німецькою мовою і вивчення культурних особливостей Німеччини. Ви зможете пройти прості тести і вибрати більш складні уроки. Є комбіновані завдання, в яких учень прослуховує текст і виконує переклад. У додатку є змагальні елементи - правильно проходячи завдання, ви отримуєте бали, якими при бажанні можете поділитися з друзями.

Завантажити додаток для:
iOS
Android

Busuu

Програма містить уроки різної складності. Спочатку користувачеві пропонується вивчити слова по картинках, потім прочитати текст і відповісти на питання по ньому, є і письмові завдання. За кожне завдання нараховуються бали, так що схалтурить не вийде.

Завантажити додаток для:
iOS
Android

Rosetta Stone

За допомогою програми ви не будете заучувати правила і виконувати завдання - методика побудована на асоціативному ряді. Всі викладання ведеться на німецькій мові, що у багато разів підвищує ефективність курсу.

Завантажити додаток для:
iOS
Android

Byki Mobile

Вчення проходить за допомогою flash-карток зі словами на рідній мові. Картки йдуть з малюнками або з описом предмета - все це треба перевести на німецьку мову. В кінці кожного завдання користувач бачить свій результат правильних і неправильних відповідей.

Завантажити додаток для:
iOS
Android

Lern Deutsch

Додаток-гра «Учи німецький: місто слів» буде цікаво як дітям, так і дорослим. Користувачеві пропонується вивчати нові слова і пропозиції, подорожуючи по містах Німеччини. Виходить своєрідне знайомство з мовою, культурою та історією Німеччини. За кожне правильно пройдене завдання гравець отримує новий аксесуар для свого персонажа. У додатку можна об'єднуватися з друзями.

Завантажити додаток для:
iOS
Android

Завдяки цим безкоштовним курсам ви засвоїте базові граматичні структури та лексику для початківців
Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.