Procura

У НІМЕЧЧИНІ ФОТО В СОЦМЕРЕЖАХ ПОРУШУЄ АВТОРСЬКЕ ПРАВО.

У НІМЕЧЧИНІ ФОТО В СОЦМЕРЕЖАХ ПОРУШУЄ АВТОРСЬКЕ ПРАВО.

У НІМЕЧЧИНІ ФОТО В СОЦМЕРЕЖАХ ПОРУШУЄ АВТОРСЬКЕ ПРАВО.

 Варто знати німецькі  закони   і діяти  згідно правил.  Коли опікунка їде на роботу в Німеччину, то потрапляє практично в самий епіцентр  німецького життя. Деякі добре готуються, читають німецькі сайти, вивчають законодавство, звички і дивацтва німців. Інші  ж «як із корабля на бал» і  широко розплющеними очима вивчають цей світ,  так би мовити,”он-лайн”.    

Інформація для тих, хто не знає.

 Перш ніш розмістити світлину, зроблену у ФРН,  добре подумайте!  Адже з травня 2018 року діють нові Норми загального захисту даних ЄС (General Data Protection Regulation, GDPR). Відповідно  до них спершу варто отримати дозвіл від людини на фото, перш ніж публікувати його у відкритому доступі. Не кажучи вже про комерційне використання.

Особливо це стосується зображень ваших підопічних, їхніх сімей і дому.   Якщо Ваші моделі випадково дізнаються про те, що ви розмістили їх фото без дозволу, то легко можуть подати до суду, і Вам  доведеться платити величезний штраф.

Інтер’єри приватних компаній, житлових будівель, квартир, арт-майстерень, магазинів без дозволу власників виставляти в інтернет  суворо заборонено.

Стосовно любительських фотозйомок архітектурних пам’яток також діють юридичні норми.  Фотографувати можна лише ті об’єкти, які розміщені постійно, а не виставлені на тимчасовий огляд.

Також можна знімати  художні календарі, поштові листівки та інші подібні вироби, виставлені на вулиці та в приміщеннях, доступ до яких постійно чи в певні години відкритий для всіх.

У німецьких музеях фотографувати дозволяють, але уважно читайте усі правила, які мають бути прописані  для відвідувачів  ще на вході.

Ділитися фотографіями  їжі  з ресторану не бажано, за тієї ж  умови, коли   власник розмістив відповідне повідомлення.

Заборонено використовувати дрони для зйомки об’єктів, що захищені авторським правом.

Краще буде, якщо  світлини з Німеччині залишаться  у вашій пам’яті.    

P. S. На сайті  “PROCURA” – світлини людей, які заздалегідь погодились на зйомку, вони – моделі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

НІМЕЦЬКІ КАРТОПЛЯНІ КНЕДЛИКИ  

УКРАЇНЦЯМ БУДЕ ЛЕГШЕ ЗНАЙТИ РОБОТУ В НІМЕЧЧИНІ      

ПОГАНИЙ НАСТРІЙ? ПОРА НА ПРИРОДУ!

#сиделка #доглядальниця #роботавНімеччині #работавГермании #уходзапрестарелыми #опека #работавЕвропе

Залишити коментар

*Ваш e-mail не буде публікуватися на сайті

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В ЄВРОПІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.