Procura

СМЕРТЬ ПІДОПІЧНОГО: ЩО РОБИТИ І ЯК РЕАГУВАТИ

СМЕРТЬ ПІДОПІЧНОГО: ЩО РОБИТИ І ЯК РЕАГУВАТИ

СМЕРТЬ ПІДОПІЧНОГО: ЩО РОБИТИ І ЯК РЕАГУВАТИ

На тему смерті ніхто не любить говорити відверто. Але працюючи опікуном людей похилого віку, нам  треба бути готовим до того, що це може трапитися. Тож в цьому випадку важливо не розгубитися і діяти  як професіонал.

Ні в якому разі не можна панікувати чи дати волю своїм емоціям. Незважаючи на близькі стосунки з підопічним та родиною, пам’ятайте, що ви на роботі, і ваше завдання – зреагувати на ситуацію професійно.

3 кроки, які потрібно  зробити, якщо підопічний  помирає у вашій присутності

1. Повідомте про це домашнього лікаря чи службу 112.

2. Поінформуйте родину та близьких підопічного .

Родичам померлого коротко треба  висловити співчуття і потім повідомити про смерть. Дуже важливо в цей момент  не дозволити собі  плакати  чи істерити, а говорити розбірливо  та фактами . Це допоможе близьким людям правильно зреагувати на ситуцію та прийняти відповідні рішення.

3. Повідомте про смерть агентству, де ви працюєте.

Що після смерті підопічного?

  Після смерті підопічного  ви можете повернутися додому або переїхати на інше місце роботи.  Та дуже часто опікуни лишаються ще на деякий час в цій родині, щоб допомогти.  Серед ваших завдань на цей період – підтримання порядку в домі, приготування іжі тощо. Також за двосторонньої згоди ви можете бути присутнім на похороні вашого підопічного, щоб підтримати родину і вшанувати пам’ять людини, з якою  розділили  частину свого життя.

    Варто наголосити, що це ви не зобов’язані це робити. Однак багато жінок виявляють бажання  провести своїх підопічних в останню дорогу. Це доводить, наскільки близькі стосунки складаються між ними.

І ми чуємо багато історій, коли жінки продовжують і  надалі , після похорону,  підтримувати контакт з цими  родинами. А вони зі свого боку є надзвичайно вдячними опікункам за турботливий догляд родича до останньої хвилини його життя та  сердечну підтримку у надзвичайно складний для їхньої родини час.

Ваш координатор Марина

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ПОЇХАЛА ЗАРОБЛЯТИ, ЩОБ ВРЯТУВАТИ БАТЬКА

ЯК НІМЦІВ ПРИВЧИЛИ ДО ЧИСТОТИ

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО РОБОТИ ОПІКУНКОЮ

#cиделка #опекунка #доглядальниця #роботавНімеччині #работавГермании #уходзапрестарелыми #опека #работавЕвропе

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.