Procura

ЩО ЇДЯТЬ НА СНІДАНОК В НІМЕЧЧИНІ

ЩО ЇДЯТЬ НА СНІДАНОК В НІМЕЧЧИНІ

ЩО ЇДЯТЬ НА СНІДАНОК В НІМЕЧЧИНІ

Будь в курсі

ОПІКУНКА НА КУХНІ: ЩО У НІМЦІВ НА СНІДАНОК

Українські опікунки звикли завжди смачно та ситно готувати для своїх підопічних, адже це – їхня робота. При цьому, не звертаючи уваги на те, що в Німеччині зовсім інша культура харчування. Німці не звикли розпочинати свій день із гречаної, рисової каші або супу. Давайте спробуємо розібратися з чого складається ранковий прийом їжі в Німеччині.

Закуска, сири, ковбаски…

Німецький сніданок — Frühstück — поняття багатокомпонентне. Тарілка закусок, сири і ковбаски, декілька видів хліба та солодкої випічки, джеми, фрукти і сік.

Сніданок у Німеччині схожий на середній європейський континентальний, однак у меню пропонують значно більше закусок: холодне м’ясо, у тому числі відомі сосиски, подають разом з декільками видами хліба. До гарячих тостів — джем і мармелад або мед. Яйця та фрукти — не обов’язковий додаток, але важлива частина Великого німецького сніданку: у вихідний день, для великої родини або компанії, або просто коли є апетит та час.

В Німеччині – 200 різновидів хліба

Німеччина завжди славилась своїми хлібами. У кожному регіоні – десятки видів місцевої випічки. Усього у країні налічується понад 200 різновидів хліба. Традиційними до сніданку є невеликі булочки — Brötchen. Також у Німеччині люблять додавати до хліба різноманітне насіння — кунжут, кмин, мак. Залежно від хліба вибирають і начинки: наповнювачі, які доповнять та вигідно підкреслять смак і навіть аромат самого хліба.

Млинці не дуже популярні

Незважаючи на надлишок інформації в інтернеті, млинці не такі популярні у Німеччині, як про це пишуть. На сніданок у тому числі. Німецькі млинці — щось середнє між тонкими млинцями, французькими крепами та американськими панкейками, слов’янськими пухкими оладками. Їх подають з фруктовими начинками або медом.

Готуйте смачні сніданки та насолоджуйтеся легкими ранковими наїдками разом зі своїми підопічними. Хорошої вам роботи в Німеччині!

ДО СЛОВА. На нашому сайті за цим посиланням https://procura.com.ua/category/recepty-nimeckoi-kuhni/ ви знайдете багато рецептів німецької кухні. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 
ЯК НІМЦІВ ПРИВЧИЛИ ДО ЧИСТОТИ

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО РОБОТИ ОПІКУНКОЮ

СЕРВІС – ЦЕ ТЕ, ЧИМ ЖИВЕ БУДИНОК МАЙЄРІВ

#cиделки #опекунка #работавГермании #работавЕвропе#доглядзапристарілими #уходзапрестарелыми #роботавНімеччині

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.