Procura

Робота опікункою в Німеччині: за що можуть звільнити

Робота опікункою в Німеччині: за що можуть звільнити

Якщо ви вирішили стати опікункою, то маєте усвідомлювати відповідальність цієї роботи. Адже  за недотримання деяких правил вас можуть звільнити.

За яких обставин це може статися?

✅ Грубе ставлення до підопічного. Уникнути цього допоможе вам знання психологічних особливостей людей літнього віку. Чітко розумійте свої обов’язки, будьте тактовною з  підопічним і пам’ятайте, що його поведінка в більшості випадків – наслідок його хвороби.

✅  Недбалість у догляді за підопічним. Часто такі люди бувають безпорадними, і їхнє здоров’я (а іноді й життя) залежать від того, наскільки добросовісно доглядальниця виконує свою роботу. Зокрема, дотримується рекомендацій лікаря щодо вчасного прийому підопічним пігулок, чи допомагає вона йому при пересуванні.

 Бували випадки, коли люди літнього віку падали і отримували переломи кінцівок, а в цей час опікунка була зайнята своїми справами. Навряд чи німецька родина захоче бачити в подальшому в своєму домі таку “помічницю”.

✅ Ви палите на робочому місці (приховали від агенції та родини про свою шкідливу звичку), тоді як підопічному протипоказано вдихати сигаретний дим.  При цьому ви ігноруєте зауваження сім’ї щодо цього, палите крадькома. Це ж саме стосується вживання спиртного.

✅  До вас в гості приходять (приїздять) ваші знайомі, співвітчизники чи родичі. Якщо це відбувається на території вашого підопічного без дозволу його родини – мало кому сподобаються такі візити. Тож не дивуйтеся, що вас можуть замінити.

✅ А про крадіжки з будинку підопічного чи німецького супермаркету не варто було б наголошувати, якби не траплялися і такі випадки (хоч і поодинокі). В цьому разі ви ризикуєте не тільки «підмочити» власну репутацію чи не на все життя, а ще й мати проблеми із німецьким законодавством.

Загалом заміна доглядальниці – стресова  ситуація не тільки для неї самої, а й для підопічного та його родини. Адже за час роботи до опікунки в німецькій сім’ї встигають звикнути й полюбити її. Звісно, якщо вона виконує свою роботу якісно, вміє проявляти милосердя.   

Загалом опікунка має володіти високими моральними якостями й бути з великим серцем. 

#работавгермании #немецкийязык #сиделка #опекун #компаньон#Германия #работа #arbeitDeutschland#работаопекунка#роботаопікунка

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.