Procura

Робота опікункою у Німеччині: як спланувати робочий день?

Робота опікункою у Німеччині: як спланувати робочий день?

    Догляд за літньою людиною вимагає багатьох сил та енергії – психічної і фізичної. Якщо Ви готові  працювати опікункою, хочемо дати Вам декілька порад щодо планування часу та щоденного догляду.

     Робота по догляду означає не тільки гігієнічні процедури, але включає в себе і годування, і проведення часу разом, і впевненість у тому, що підопічний добре себе почуває.

     Кожен день намагайтеся знайти час для спілкування, спільних розваг або просто для відпочинку разом. Кожного дня повинна бути якась діяльність, яка приносить Вам і підопічному задоволення. Залежно від стану людини, яку Ви доглядаєте, це може бути перегляд фільму, читання, розв’язування кросвордів, ігри або прогулянка. Це активізує  підопічного і дасть можливість Вам відпочити.

     Використовуйте нагрудники під час годування. Одноразові нагрудники є найбільш зручними, оскільки можуть використовуватися і як серветка, якою витирають рот після їжі. Нагрудник захистить одяг і зменшить обсяг роботи по прибиранню.

     Хвора людина, яка перебуває вдома більшість свого часу, мусить відчувати, що Ви їй приділяєте всю увагу, однак це не означає, що Ви оберігаєте її від будь-якої діяльності, Ви лише  допомагаєте її здійснювати. Спонукайте Вашого підопічного робити максимум можливого – мотивація є важливою частиною активізації людини.

     Довготривалий догляд вимагає певних рутинних дій – це створює відчуття безпеки і стабільності, коли Ви слідкуєте за виконанням медичних призначень, проводите реабілітацію, годуєте або слідкуєте за гігієною підопічного кожного дня в один і той самий час. Такі рутинні дії допомагають Вам знайти час для відпочинку і полегшують самоорганізацію, особливо якщо Вам завжди це складно вдається.

     Планування роботи на весь день наперед дозволяє опікунці уникнути нервозності та поспішності – це покращує атмосферу навколо людини, за якою доглядають. Ефективне, організоване миття, годування або зміна підгузника зберігають час, який Ви можете використати для відпочинку.

#cиделка #опекунка #доглядальниця #роботавНімеччині#работавГермании #уходзапрестарелыми #опека #работавЕвропе

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.