Procura

Робота опікункою: допомогти підопічному знайти мету

Робота опікункою: допомогти підопічному знайти мету

Робота опікункою: допомогти підопічному знайти мету

 Допомогти підопічному знайти мету

Напевно, кожен з нас знає, що зійтися характерами з літніми людьми  буває досить складно. Це пояснюється, насамперед,  нерозумінням психологічних особливостей людей похилого віку. Тому знати їх Вам як  опікунці дуже важливо.

З роками переосмислюються не тільки моральні цінності, а й сенс життя. Рано чи пізно кожен замислюється над духовними питаннями, але у літніх людей просто з’являється багато часу, щоб над цим подумати. Це час підбиття підсумків. І час пошуку нового сенсу життя для себе. Це час наставництва.

І якщо людина знайшла ту посильну для себе справу, важливе і цікаве для себе захоплення, якщо в її житті є мета, до чого прагнути – така людина активна, менше хворіє, її життя сповнене подіями, вона ЖИВЕ. Якщо мета зникла, то залишається тільки безвільно чекати смерті. Мета є – є і сили боротися з хворобою, якщо хвороба трапилася

Цілі у всіх можуть бути різними, головне, щоб вони були! Так одна жінка постаріла, сильно захворіла, становище її  було дуже важке. І раптом вона, подивившись на свої серванти з кришталем (все життя збирала), сказала собі: «Не помру, допоки все не продам!». Кажуть, це допомогло їй прожити довше, ніж прогнозували лікарі. Здавалося б меркантильна, але мета!

А інша жінка, яка була хвора на онкологію, почала навчатися художній вишивці. Картина, яку вона вишивала, вимагала багато часу, і хвора вирішила: «Допоки не вишию – не помру!». Кажуть, хвороба відступила.

Словом, в будь-якому віці людині легше жити при наявності мети. Особливо важливо це в літньому віці. Досвідчена доглядальниця завжди намагається допомогти своїм літнім підопічним знайти щось, заради чого варто жити.

було легше знаходити контакт із підопічним,

Сподіваємося, що ця інформація допоможе доглядальницям краще розуміти душевний стан людей похилого віку, полюбити їх, прийняти, зрозуміти і допомогти.

(За матеріалами сайту «Домашний сервис»)

#cиделки #опекунка #работавГермании #работавЕвропе#доглядзапристарілими #уходзапрестарелыми #роботавНімеччині

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.