Procura

Рецепт довголіття німців

Рецепт довголіття німців

Рецепт довголіття німців

Середня тривалість життя німецьких чоловіків – 78,3 роки, жінок – 83,2 роки.

Дослідники вивели рецепт довголіття німців: здорове харчування з великою кількістю овочів, відмова від шкідливих звичок.

Ще один фактор – позитивне ставлення до свого віку. Пенсіонери вважають, що цікаве дозвілля, активний спосіб життя, спілкування з друзями і сім’єю роблять їхнє життя більш насиченим.

Популярною у соцмережах стала історія, як німецькі пенсіонери втекли з будинку для пристарілих на рок-концерт. Сталося це у 2018 році в місті Вакен, де проводять всесвітньовідомий музичний фестиваль важкої музики Wacken Open Air. 
Поліція, яка знайшла їх о третій ночі повідомила, що старенькі не хотіли повертатися.

Окрім розваг, пенсіонери Німеччини встигають і навчатися. Наприклад, у 2015 році більше 15 000 чоловік відвідували вищі навчальні заклади у віці від 65 років.

Німеччина на першому місці серед європейських країн за кількістю людей похилого віку. І на другому місці за тривалістю життя. 

Також все більше літніх німців прагнуть жити до останнього жити повноцінним життям  у власному будинку. Саме, тут у нагоді стає допомога опікунки, яка страхує в тих сферах, де власних  сил  вже не вистачає. 

Якщо Ви маєте добре серце і бажаєте спробувати себе у цій сфері – запрошуємо до нашої команди !!!

Дивіться ГАРЯЧІ ВАКАНСІЇ для ОПІКУНОК 

Залишайте ЗАЯВКУ і ми підберемо вакансію саме для ВАС !!!

Залишити коментар

*Ваш e-mail не буде публікуватися на сайті

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.