Procura

ПОЇХАЛА ЗАРОБЛЯТИ, ЩОБ ВРЯТУВАТИ БАТЬКА

ПОЇХАЛА ЗАРОБЛЯТИ, ЩОБ ВРЯТУВАТИ БАТЬКА

ПОЇХАЛА ЗАРОБЛЯТИ, ЩОБ ВРЯТУВАТИ БАТЬКА

Опікунка розповіла про роботу в Німеччині

  Щоб заробити необхідну суму, мала всього кілька місяців

Любов Яблонська з Тернопільської області звернулася до компанії PROCURA навесні цього року. Жінка була в розпачі, розповіла: їй терміново потрібні гроші на лікування батька, який переніс обширний інфаркт. Для того, аби заробити необхідну суму (а рахунок йшов на десятки тисяч гривень), пані Любов мала всього кілька місяців. 

Німецьку мову, за її словами, знає добре (і це підтвердило подальше тестування), досвід роботи опікункою є. Серед ввакансій, запропонованих менеджером компанії PROCURA, пані Любов обрала дві, – тож анкету жінки відправили на розгляд в ці німецькі родини. З відповіддю довго чекати не довелося: в  одній із сімей, де догляду потребувала 85-річна фрау Емма, жінку швидко затвердили.

 Родина показали всі визначні місця Гарреля

За кілька днів пані Любов вирушила до Німеччини на роботу. Розповідає: родина зустріла опікунку з України тепло і приязно. В перший же день  її познайомилася відразу з усіма членами сім’ї.

    За кілька днів її підопічна фрау Емма захворіла та потрапила до лікарні. У Любові в той період з’явилося більше вільного часу, тож члени родини запросили її на екскурсію, показали всі визначні місця Гарреля (земля Нижня Саксонія), розповіли про місцеві традиції та багато розпитували про Україну.

Опікунка  швидко знайшла спільну мову з родичами підопічної , бо як ніхто інший розуміла їхні  хвилювання щодо мами, адже сама поїхала на заробітки  саме заради того, хто стільки років дарував ій свою любов та турботу .

До харчування по- німецьки звикала довго

Ознайомилася Любов і з німецькою кухнею, каже:

– Взагалі про німецьку кухню мені складно судити. У перший тиждень я могла їсти тільки йогурти і сир. Тоді пробувала пристосовуватися, бо треба ж щось їсти. Вдома я звикла вживати багато овочів і фруктів, а у німецькій родині їх їдять мало, зате багато м’яса, дуже гострого і з приправами, ковбаски, вони багато використовують напівфабрикатів, одним словом, їжа із баночок та пакетиків. Спочатку мені було складно до цього звикнути, з часом-пристосувалася.

 За кілька тижнів підопічна Любові повернулася додому (до слова, за відсутності фрау Емми опікунці нараховували зарплату).  Пані Любов оточила жінку теплотою й турботою. Чоловік та сини підопічної дуже задоволені роботою українки, каже вона.

 На запитання, що їй найбільше подобається в Німеччині, пані Любов каже:

–  Зарплати і дороги. Вони тут шикарні.

   Координатор фірми PROCURA допомагала порадами

 За словами Любові Яблонської, в перші дні роботи в Німеччині вона дуже ностальгувала за Україною та рідними. В такі моменти підтримувати дух допомагало спілкування з родичами та приятелями. Крім того, в перші тижні з пані Любов’ю активно контактувала коодинатор офісу PROCURA – підтримувала її також, давала поради, консультувала.  

Вже за кілька тижнів Любов повернеться в Україну, де на неї з нетерпінням чекає сім’я, а особливо – хворий батько. Тепер вона впевнена, що допоможе йому за зароблені опікункою кошти поправити своє здоров’я. І це її дуже тішить та додає наснаги.

Ми теж бажаємо здоров’я  батьку пані Любові та раді,  що робота опікункою допомогла ій знайти вихід у непростій ситуаціїї .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

ЯК ПРАЦЮВАТИ Й НЕ “ЗГОРІТИ” НА РОБОТІ?

НАЙЧАСТІШІ ЗАПИТАННЯ

СЕРВІС – ЦЕ ТЕ, ЧИМ ЖИВЕ БУДИНОК МАЙЄРІВ

#cиделка #опекунка #доглядальниця #роботавНімеччині#работавГермании #уходзапрестарелыми #опека

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.