Procura

ПОЧУТИ СЕРЦЕМ: 8 секретів майстерності для опікунок

ПОЧУТИ СЕРЦЕМ:  8 секретів майстерності для опікунок

ПОЧУТИ СЕРЦЕМ: 8 секретів майстерності для опікунок


В роботі опікунки чи не найважливішими якостями є терпіння та вміння зрозуміти потреби підопічного. І тут важливо не лише знання іноземної мови, а й талант почути стареньких не тільки вухами, але й добрим сердцем. Саме так ви здобудете повагу і довіру, тож працювати стане набагато легше. Наступні секрети допоможуть вам у цьому.

Секрети майстерності хорошої опікунки:

1. Перш за все, вислухайте свого підопічного! Навіть коли у вас мало часу, або ви чули це вже 10 разів – зупиніться і приділіть час вашому підопічному. Повірте, поважаючи потребу іншого, ви обов’язково отримаєте добро назад сторицею.

2. Ніколи не перебивайте, дозвольте літній людині висловити свої думки та бажання. З віком людям більш важливо бути почутими. Завжди намагайтеся слухати з розумінням, і навіть в дрібницях проявляйте доброту.

3. Ніколи не підвищуйте голос і не кричіть у розмовах – намагайтесь говорити спокійно. Навіть у стресових ситуаціях будьте професіоналом і пам’ятайте, що ви працюєте з хворими і літніми людьми. Ніколи не сприймайте почуте на власний рахунок, зазвичай старенькі бунтують не проти вас, а від власної немочі та безсилля (хвороб).

Дивіться також: ХВОРОБИ ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ 

4. При розмові важливо враховувати стан здоров’я літньої людини. Якщо у неї деменція або порушення слуху та мовлення, використовуйте прості слова і вимовляйте їх повільно, чітко і голосно, а при необхідності повторіть, поки вас не зрозуміють.

5. Намагайтеся говорити простими реченнями і задавати прості запитання, на які можна відповісти так чи ні. Так, навіть недосконало знаючи мову, ви зможете легко порозумітись з вашим підопічним.

6. Звертайте увагу на реакції тих, хто перебуває під вашою опікою, і частіше дивіться в очі людини. Будучи спостережливим ви швидко зрозумієте стиль життя та вподобання літньої людини. Завдяки цьому ви зможете організувати ваше спільне життя з вигодою і комфортом для вас обох

7. Допомагайте собі жестикуляцією, але не надмірно, адже це може викликати тривогу у літніх людей. Особливо з хворими на деменцію не варто говорити емоційно та голосно, для цих людей спокій, чіткий графік та буденність – найкращі ліки.

8. Найважливішою ж завжди є підтримка підопічного усмішкою, похвалами та добрими словами. Не забирайте всю роботу на себе, давайте стареньким завдання, що їм під силу і завжди підкреслюйте, які вони молодці. Більшість літніх людей важко сприймають свою неміч та хвороби. І саме хороша опікунка може допомогти підопічному знов відчути смак життя і почати насолоджуватись кожним днем.

Ми віримо, що ви впораєтесь і раді співпрацювати з кожною опікункою в нашій команді. Ви – найкращі!

Уразі ж виникнення непорозумінь з якими ви самі не можете впоратись, не соромтесь звернутись за допомогою до вашого координатора чи фахівців нашої «Школи опікунок». Разом ми знайдемо рішення усіх проблем і ви зможете і далі отримувати насолоду від вашої роботи, такої нелегкої, але такої благородної справи – допомагати тим, хто потребує допомоги!

Цей запис має 2 коментар(-ів)

  1. Дякую за вашу роботу ! Люблю читати ваші статті, дуже допомагає працювати.

  2. Дякуэмо за ваші статті та поради. Ви допомагаєте в нашій роботі ,бо буває дуже складно, а прочитаєш ваші поради і веселіше стає і вже не все так складно. Продовжуйте і далі , нам це дуже потрібно !

Залишити коментар

*Ваш e-mail не буде публікуватися на сайті

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В ЄВРОПІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.