Procura

ПІДОПІЧНІ ТА ЇХ ДОМАШНІ УЛЮБЛЕНЦІ. ЩО ТАКЕ КОТОТЕРАПІЯ?

ПІДОПІЧНІ  ТА ЇХ ДОМАШНІ УЛЮБЛЕНЦІ. ЩО ТАКЕ КОТОТЕРАПІЯ?

ПІДОПІЧНІ ТА ЇХ ДОМАШНІ УЛЮБЛЕНЦІ. ЩО ТАКЕ КОТОТЕРАПІЯ?

«Приятно слышать, что вы так вежливо обращаетесь с котом. Котам обычно почему-то говорят «ты», хотя ни один кот никогда ни с кем не пил бруденшафта».  

                                                        М. Булгаков «Майстер і Маргарита»

Як часто у сім’ях  підопічних живуть домашні тварини?  Чи не правда, що окрім зайвої турботи про себе, пухнасті створюють позитивний настрій  оточуючим і  лікують. Та що там говорити – продовжують життя. Але за умови, коли відчувають, що їх люблять.    

В чому цілюща сила братів наших менших?

 За дослідженнями Лондонських вчених кішки лікують людей, адже коли вони рухаються, то випромінюють сильне електромагнітне поле. А воно вбиває мікроби, покращує кровообіг у тих, хто знаходиться поруч і тим, кому котик  довіряє.  

Російський врач-терапевт із Санкт-Петербургу М. Петраков багато років спостерігав за впливом  кішок  на пацієнтів. І дійшов висновку, що кішки чорної масті  забирають собі  негативну енергетику.  Кремові кішки – тонізують усі процеси в організмі.  Руді – більше за всіх інших  віддають позитивну енергію. Сіро-голубі – заспокоюють. Білі ж вважаються лікувальними за всіма перерахованими  показниками. В Англії, наприклад, білих пухнатиків продають у спеціальних аптеках, де фахівці – анімалотерапевти продають їх, як аспірин або інші препарати.

Різні породи кішок  допомагають при різних хворобах.

Довгошерсті-допомагають при безсонні, роздратуванні і депресії. Короткошерсті з плюшевою шерстю – при серцевих захворюваннях. Звичайні  короткошерсті лікують хвороби печінки, нирок, шлунку.

Вчені США з’ясували, що кішки надають серйозну допомогу людям, що страждають психічними захворюваннями, серцевими розладами, ушкодженнями мозку і навіть сприяють повному зціленню хворих на  алкоголізмом та  наркоманію.

З котом  – жити  будете довше! 

У Берлінському університеті, що вивчає старіння людини група з семи вчених 5 років вивчала вплив кішок на тривалість життя їх власників. Висновки: більше 3000 власників кішок показали, що люди, у яких протягом усього життя була кішка, живуть в середньому на 10 років довше, ніж «бескошатники». На думку вчених, кішки – справжній еліксир молодості для їх власників.

Муркотіння для зміцнення імунітету.

У муркотіння кілька діапазонів. Іноді його не чують, а відчувають, приклавши руку до боку кішки. Як не дивно, але щоденне прослуховування саме такого котячого муркотіння, виконуваного на частоті 4 – 16 Гц, якимось чином підвищує імунітет. Як саме, лікарі не зрозуміли, але цей факт давно доведений медиками 11 країн. (Дослідження проводилися в різні роки, на різних аудиторіях, ефект підтверджений 100%).

При безсонні.

Корисна порада!  Покладіть кішку на підстилку на столі. Сядьте за стіл, посадіть поруч підопічного.  Закривши очі, притисніть кішку до чола вашому підопічному, або ж собі.  Потім притисніть  її до шиї. Такі дії тривалістю 5 хвилин проводьте через день. Повний курс анімалотерапії становить від 7 до 20 процедур залежно від віку.

Проживаючи разом із братами нашими меншими, люди літнього віку вчаться  радіти життю, а ще  відчувають себе потрібними.  І цього для щастя часто буває  достатньо.

ЧИТАЄМО ТАКОЖ: 

ВОДА Й ВІК ЛЮДИНИ: ЧИ Є ЗВ’ЯЗОК?

МУЗИКОТЕРАПІЯ ДЛЯ ПІДОПІЧНОГО. ЩО І ДЛЯ ЧОГО СЛУХАТИ?

ХОЧЕШ ХОРОШУ ЗАРПЛАТУ? ВЧИ НІМЕЦЬКУ

#cиделка #опекунка #доглядальниця #роботавНімеччині #работавГермании #уходзапрестарелыми #опека 

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.