PROCURA

ПІДОПІЧНІ ТА ЇХ ДОМАШНІ УЛЮБЛЕНЦІ. ЩО ТАКЕ КОТОТЕРАПІЯ?

ВІДКРИТА ВАКАНСІЯ!!!

СТАВКА EUR/МІС
ПІДОПІЧНІ  ТА ЇХ ДОМАШНІ УЛЮБЛЕНЦІ. ЩО ТАКЕ КОТОТЕРАПІЯ?

ПІДОПІЧНІ ТА ЇХ ДОМАШНІ УЛЮБЛЕНЦІ. ЩО ТАКЕ КОТОТЕРАПІЯ?

«Приятно слышать, что вы так вежливо обращаетесь с котом. Котам обычно почему-то говорят «ты», хотя ни один кот никогда ни с кем не пил бруденшафта».  

                                                        М. Булгаков «Майстер і Маргарита»

Як часто у сім’ях  підопічних живуть домашні тварини?  Чи не правда, що окрім зайвої турботи про себе, пухнасті створюють позитивний настрій  оточуючим і  лікують. Та що там говорити – продовжують життя. Але за умови, коли відчувають, що їх люблять.    

В чому цілюща сила братів наших менших?

 За дослідженнями Лондонських вчених кішки лікують людей, адже коли вони рухаються, то випромінюють сильне електромагнітне поле. А воно вбиває мікроби, покращує кровообіг у тих, хто знаходиться поруч і тим, кому котик  довіряє.  

Російський врач-терапевт із Санкт-Петербургу М. Петраков багато років спостерігав за впливом  кішок  на пацієнтів. І дійшов висновку, що кішки чорної масті  забирають собі  негативну енергетику.  Кремові кішки – тонізують усі процеси в організмі.  Руді – більше за всіх інших  віддають позитивну енергію. Сіро-голубі – заспокоюють. Білі ж вважаються лікувальними за всіма перерахованими  показниками. В Англії, наприклад, білих пухнатиків продають у спеціальних аптеках, де фахівці – анімалотерапевти продають їх, як аспірин або інші препарати.

Різні породи кішок  допомагають при різних хворобах.

Довгошерсті-допомагають при безсонні, роздратуванні і депресії. Короткошерсті з плюшевою шерстю – при серцевих захворюваннях. Звичайні  короткошерсті лікують хвороби печінки, нирок, шлунку.

Вчені США з’ясували, що кішки надають серйозну допомогу людям, що страждають психічними захворюваннями, серцевими розладами, ушкодженнями мозку і навіть сприяють повному зціленню хворих на  алкоголізмом та  наркоманію.

З котом  – жити  будете довше! 

У Берлінському університеті, що вивчає старіння людини група з семи вчених 5 років вивчала вплив кішок на тривалість життя їх власників. Висновки: більше 3000 власників кішок показали, що люди, у яких протягом усього життя була кішка, живуть в середньому на 10 років довше, ніж «бескошатники». На думку вчених, кішки – справжній еліксир молодості для їх власників.

Муркотіння для зміцнення імунітету.

У муркотіння кілька діапазонів. Іноді його не чують, а відчувають, приклавши руку до боку кішки. Як не дивно, але щоденне прослуховування саме такого котячого муркотіння, виконуваного на частоті 4 – 16 Гц, якимось чином підвищує імунітет. Як саме, лікарі не зрозуміли, але цей факт давно доведений медиками 11 країн. (Дослідження проводилися в різні роки, на різних аудиторіях, ефект підтверджений 100%).

При безсонні.

Корисна порада!  Покладіть кішку на підстилку на столі. Сядьте за стіл, посадіть поруч підопічного.  Закривши очі, притисніть кішку до чола вашому підопічному, або ж собі.  Потім притисніть  її до шиї. Такі дії тривалістю 5 хвилин проводьте через день. Повний курс анімалотерапії становить від 7 до 20 процедур залежно від віку.

Проживаючи разом із братами нашими меншими, люди літнього віку вчаться  радіти життю, а ще  відчувають себе потрібними.  І цього для щастя часто буває  достатньо.

ЧИТАЄМО ТАКОЖ: 

ВОДА Й ВІК ЛЮДИНИ: ЧИ Є ЗВ’ЯЗОК?

МУЗИКОТЕРАПІЯ ДЛЯ ПІДОПІЧНОГО. ЩО І ДЛЯ ЧОГО СЛУХАТИ?

ХОЧЕШ ХОРОШУ ЗАРПЛАТУ? ВЧИ НІМЕЦЬКУ

#cиделка #опекунка #доглядальниця #роботавНімеччині #работавГермании #уходзапрестарелыми #опека 

ОСНОВНІ ОБОВ’ЯЗКИ:

ЗНАННЯ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ ОБОВ’ЯЗКОВЕ!

МИ ПРАЦЮЄМО НАПРЯМУ З НІМЕЦЬКИМИ РОБОТОДАВЦЯМИ!

PROCURA — докладно за телефонами:

+38 066 193 76 26 (Viber/Whatsapp)
+38 096 193 76 26
Закрити меню

Хочете працювати опікункою в Німеччині?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.