Procura

Перші дні роботи опікунки: які труднощі виникають?

Перші дні роботи опікунки: які труднощі виникають?

Перші дні роботи опікунки: які труднощі виникають?

    Інколи ми в офісі чуємо нарікання від жінок, які тільки-но приїхали на роботу, що вони чимось  не задоволені і просять перевести їх на іншу вакансію.

     Перше, що треба зробити, у цьому випадку – заспокоїтися.

     Зрозумійте, що і Ви, і Ваш підопічний перебуваєте у стані стресу.

     Ви пережили розлуку з рідними, довго були у дорозі. Інша країна, інша мова, звички.

     Підопічні теж звикають до опікунок, які за ними доглядають. Тому зміна опікунок на них негативно впливає. Спочатку Ви для них – чужа людина. І їхня (часом надмірна)  впертість і неадекватність – це своєрідний протест, але не проти Вас особисто.

     Потрібен час, щоб ви звикли один до одного. Зазвичай це займає один-два тижні.

     Спробуйте встановити контакт із Вашим підопічним. Для цього розпитайте попередню опікунку або членів родини, чим цікавиться Ваш підопічний, чи є в нього хоббі, які страви йому смакують. Приготуйте йому щось смачненьке, якщо дозволяє здоров’я підопічного – робіть це разом.

     Часто опікункам доводиться грати у настільні ігри. Проявіть готовність навчитися тій грі, яку любить ваш підопічний. Для нього буде приємно стати на деякий час вашим наставником. Відчуття тимчасової переваги над вами може підняти йому настрій.

     Важкий характер, млявість, примхливість, балакучість, підозрілість, замкнутість – ніщо не повинно викликати у вас роздратування. Від Вас потрібні підтримка, співчуття і добре ставлення.

     Якщо вам удасться сформувати дружні доброзичливі стосунки з підопічним, то ваша робота буде легшою і приємнішою, а життя вашого підопічного – кращим.

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В ЄВРОПІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.