Procura

ПЕРША ЗУСТРІЧ ІЗ ПІДОПІЧНИМ. ЯК ШВИДШЕ ЗНАЙТИ СПІЛЬНУ МОВУ?

ПЕРША ЗУСТРІЧ ІЗ ПІДОПІЧНИМ. ЯК ШВИДШЕ ЗНАЙТИ СПІЛЬНУ МОВУ?

ПЕРША ЗУСТРІЧ ІЗ ПІДОПІЧНИМ. ЯК ШВИДШЕ ЗНАЙТИ СПІЛЬНУ МОВУ?

Ви їдете працювати опікункою в Німеччину? Для вас це добра нагода не лише заробити, допомагаючи, але й пізнати культуру, звички, кухню, традиції і саме життя німців зсередини. А от яке враження складеться у них про вас, багато в чому залежить від того, як ви заявите про себе в перший робочий день.

Як же підготуватися до роботи?

Думки,  що не дають Вам спокою.

Питання на кшталт: «Що я маю сказати?», «Що зробити?» або « Як не забути німецьку з переляку?» чи навіть звичайне жіноче «Що вдягнути?» – не дивина.
Тому почнемо з першого і найголовнішого – відповідного психологічного налаштування.
Ви їдете допомагати підопічним, – тож просто спробуйте їх полюбити, і це без перебільшень! Як людей чи навіть власних родичів. Це має бути заздалегідь налаштоване бажання. Побачите, як швидко відчуєте такий потрібний позитив навзаєм.

Будьте непоказною, але впевненою.

Німецькі сім’ї – міцні й консервативні, чоловіки зазвичай добре дбають про своїх дружин (за умови якщо самі не потребують догляду). Жінки у свою чергу знають собі ціну, незважаючи на вік. Всьому цьому є об’єктивне пояснення – представниць слабкої статі в Німеччині значно менше, ніж чоловіків.
Тому ваша поява у сім’ї має бути максимально не показною, не бурхливою, але у той же час впевненою.

Перше враження. Як сподобатись?

Як казала знаменита Коко Шанель:  «У Вас не буде другого шансу справити перше враження».

Тому доречними щодо цього будуть такі поради.

1. Не будьте надто яскравою – мінімум косметики і максимум охайності, зручний не кричущий одяг і усмішка! Німці впевнені: якщо у Вас порядок зовні, то й у справах все теж гаразд.

2. А от говорити намагайтесь красиво і головне вчасно. Тому заздалегідь підготуйте кілька «чарівних» фраз для першого знайомства.

3. Під час спілкування завжди дивіться в очі підопічному. Це важливо, бо викликає довіру.

4. Уважно слухайте все, що вам говорять. Навіть якщо не все розумієте, будьте привітними, і нехай ваш погляд при цьому виказує визнання і повагу. Уміння слухати – особливий дар, його хоч не відразу, але обов’язково оцінять.

5. Не метушіться, бо це відштовхує. Вливайтесь в німецький ритм життя відразу, він повільний, послідовний, але добре спланований. Завжди вирішуйте проблеми по мірі їх виникнення і запасіться терпінням. 

6. Заведіть записник і спробуйте з першого ж дня все ретельно планувати. Від звичного розпорядку дня вашого підопічного до походів у магазин і вашого власного дозвілля.

Бажаємо успіхів!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ОПІКУНЦІ: 9 ПРАВИЛ СПІЛКУВАННЯ З ЛЮДЬМИ ПОХИЛОГО ВІКУ

НІМЕЦЬКИЙ ЯБЛУЧНИЙ ПИРІГ (APFELKUCHEN MIT MANDELN)

ЯК ПРАЦЮВАТИ Й НЕ “ЗГОРІТИ” НА РОБОТІ?

#сиделка #опекунка #доглядальниця #роботавНімеччині #работавГермании #уходзапрестарелыми #опека #работавЕвропе

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.