Procura

ОПІКУНЦІ: ЯК ПРОЙТИ СПІВБЕСІДУ ПО SKYPE

ОПІКУНЦІ: ЯК ПРОЙТИ СПІВБЕСІДУ ПО SKYPE

ОПІКУНЦІ: ЯК ПРОЙТИ СПІВБЕСІДУ ПО SKYPE

ПОРАДИ ОПІКУНКАМ: ЯК НАЙКРАЩЕ ПРЕДСТАВИТИ СЕБЕ НА СКАЙП  – СПІВБЕСІДІ

Наші опікунки знають, що співбесіда по Скайпу може збільшити їхні шанси у прийомі на роботу. Це найкомфортніший спосіб презентувати себе, не виходячи із власної домівки. Таке знайомство виділяє вас серед інших претендентів. Пропонуємо ознайомитися із рекомендаціями щодо такої співбесіди.

 

 

Знайдіть правильне місце і вдалий ракурс. Попіклуйтеся про те, щоб ваше обличчя було добре видно. Дивіться не на власне відображення в моніторі, а прямо в камеру. Людина має бачити, що ви не уникаєте зорового контакту. За вашою спиною не має бути зайвих предметів, розкиданих речей. Чистота і порядок додадуть вам правильного настр

 

Майте охайний вигляд. Те, що вам нікуди не треба їхати – величезний плюс. Ви економите свій час і до того ж, у своїй квартирі вам буде комфортніше, аніж в незнайомому місці. Але це не означає, що треба сидіти перед камерою в халаті і з неохайною зачіскою.

 

Виберіть правильний час для співбесіди. Вас не повинні відволікати домашні справи, діти голосно не кричати і не лунати гучно музика. Продемонструйте роботодавцю, що ви сконцентровані на ньому і на нагальних питаннях.

 

Перевірте справність вашої техніки. Чи добре налаштована гучність, екран, чи немає зайвих звуків. Буде дуже прикро, якщо розмова перерветься на найвідповідальнішому моменті через несправність.

 

Підготуйтеся. Уважно вивчіть вакансію і характер підопічного. Покажіть, що вас цікавлять його хобі, кулінарні смаки. Якою він уявляє свою майбутню опікунку. Поцікавтеся про членів родини. Можна скласти список питань заздалегідь – це значно полегшить вам спілкування.

А головне – не забувайте посміхатися і почувайте себе впевнено!

 

                                            ХОРОШИХ ВАМ ПРОПОЗИЦІЙ РОБОТИ!

 

 

 

#cиделки #опекунка #работавГермании #работавЕвропе#доглядзапристарілими #уходзапрестарелыми #роботавНімеччині

 

 

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.