Procura

Опікунка в Німеччині: труднощі адаптування

Опікунка в Німеччині: труднощі адаптування

     Робота опікункою у Німеччині — це можливість набути новий досвід, покращити матеріальне становище своєї родини, шанс розширити горизонти.

     Адаптація українок у чужій країні проходить не так легко, як може здаватися.  Як розповідають опікунки з власного досвіду, перший тиждень особливо важкий, як психологічно, так і фізично, адже  німці мають свої особливості. Наприклад, в інший спосіб облаштовують побут, мають встановлені правила та порядок, до якого опікунці треба якнайшвидше призвичаїтись, порозумітися з підопічним, знайти спільну мову з німецькою родиною, ознайомитися з іноземними традиціями, навчитися комунікувати в іншому середовищі.

     Ще одне випробування – придбання німецької сім-картки. У Німеччині не можна просто купити картку і відразу телефонувати. Для цього потрібно пройти процедуру активації, яка займає до 6 год. Це можна зробити онлайн або ж відправити свої дані факсом на адресу оператора мобільного зв’язку. Кожна сім-картка повинна мати іменного власника. Тому німецькі родини заздалегідь забезпечують кімнату для опікунки інтернетом,  аби впродовж усього періоду роботи в Німеччині жінка не втрачала зв’язок зі своєю родиною.

     Окрім того, потрібно звикнути, наприклад, до зачинених магазинів по неділях.

     Але, як стверджують опікунки, кардинальні зміни загартовують.

     Безумовно, досвід життя в іншій країні вартий того, щоб його спробувати. Інша культура завжди залишає свій слід. Як-от Німеччина – вчить цінувати час, любити порядок та прагнути добре виконувати свою роботу, якою б вона не була.

#работавгермании #немецкийязык #сиделка #опекун #компаньон#Германия #работа #arbeitDeutschland#работаопекунка#роботаопікунка

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.