Procura

Онкологія: як опікунці підтримати підопічного з таким діагнозом

Онкологія: як опікунці підтримати підопічного з таким діагнозом
Usage: 01820_037_010 12.12.2018 FÄZ Onko: Usage: Real-online-workflow (2018) Usage: Online (20180927) Usage: Journal Inside __ (20181005)

Онкологія: як опікунці підтримати підопічного з таким діагнозом

 ОПІКУНЦІ: ЯК ПОВОДИТИ СЕБЕ З ПІДОПІЧНИМ, У ЯКОГО РАК

 

Наша фірма має і такі вакансії, де опіки потребують онкохворі. Рак – це майже невиліковне захворювання, злоякісна пухлина, яка може пускати метастази майже в будь-яку частину тіла.

Терміном «рак» 

 історично та в простонародді  прийнято називати будь-які злоякісні новоутворення. Це неконтрольоване розмноження змінених  клітин з проникненням в інші тканини , їх руйнуванням   та зазвичай метастазуванням. В залежності від типу тканин, клітини якої перетворилися на злоякісні, розрізняють найбільш поширені: рак, саркому, лімфому, меланому та інші.

Основним чинником, що зумовлює розвиток онкології, є старіння. Значну роль у  розвитку  онкології відіграє спадковість — за наявності такої патології у батьків, братів та сестер ризик виникнення такого самого захворювання підвищується у 1,5–2 рази.

Стадії розвитку 

злоякісної пухлини умовно поділяють на 4 стадії. На початковій стадії пухлина, як правило, має невеликі розміри та не виходить за межі тієї тканини, з якої виникла. В подальшому вона збільшується, проростає в навколишні тканини та лімфатичні вузли, і на IV стадії визначаються метастази в інших органах. Метастаз – вторинне розповсюдження злоякісних клітин основної пухлини в інші органи (напр. легені, печінка, кістки, лімфовузли та інш.) з їх подальшим ростом.

Лікування

 онкологічних захворювань найбільш результативне на ранніх  стадіях. Варто зазначити, що якість надання медичних послуг в Німеччині  набагато вища , ніж в інших європейських країнах

Наша опікунка, яка доглядала онкохвору жінку в Німеччині, розповідала, що її підопічна настільки позитивна та енергійна, що давала заряд бадьорості й оптимізму ще й тим, хто їх оточував.

Як підтримати онкохворого (поради для роботи)

 Головне завдання  опікунки  це допомогти прожити відведений підопічному час у спокої та Вашій увазі.

Ми хочемо дати Вам декілька порад, як слід поводитись із такими підопічними.

✅ Підтримуйте почуття гумору. Подивіться разом смішний фільм, згадайте із підопічним кумедні історії із його життя .

✅  Створіть умови. Догляд буде ефективним, якщо створювати і підтримувати для хворого комфортні умови.

✅ Трохи самостійності. Дні пройдуть легше, якщо хворий максимально буде відчувати свою незалежність.

✅ Більше уваги. Незважаючи на майбутню втрату життя, надана хворому підтримка допоможе йому жити настільки активно і творчо, наскільки це для нього можливо.

✅ Вміння слухати. Умійте слухати, звертайте увагу на запитання хворого, не нав’язуйте підопічному свою модель поведінки.

✅  Правильне харчування. Для підопічних, хворих на рак, найкращий режим прийняття їжі – часто і невеликими порціями. По мірі погіршення стану прийом їжі слід зменшувати

✅  Для того, щоб забезпечити підопічному підтримку, слід дати йому можливість висловити свої почуття, навіть якщо це будуть почуття гніву чи горя. Не потрібно перешкоджати прояву негативних емоцій. Тактовність, витримка, увага, чуйність допоможуть у спілкування із хворим.

#cиделки #опекунка #работавГермании #работавЕвропе#доглядзапристарілими #уходзапрестарелыми #роботавНімеччині

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.