Procura

НЕТРИМАННІ СЕЧІ В ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ

НЕТРИМАННІ СЕЧІ В ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ

НЕТРИМАННІ СЕЧІ В ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ

 

Старіння організму – природній процес, ліків від якого ще не придумали. Одна з поширених проблем вікових змін — нетримання сечі у літніх.   Від нього страждають як жінки, так і чоловіки.

Чому виникає нетримання

Основною причиною розвитку цього негативного процесу в літньому віці лікарі називають ослаблення сфінктерів сечового міхура, які утримують сечу. Особливо це проявляється під час нічного відпочинку. Люди похилого віку погано сплять, тому що намагаються не упустити момент, коли слід сходити в туалет. А при міцному сні не відчувають позивів до сечовипускання.

Крім того, ця патологія може виникнути на тлі хвороби Паркінсона, перенесеного інсульту та інших захворювань нервової системи,  при фізичних навантаженнях (ослаблення м’язів малого тазу).

Нетримання зустрічається частіше у жінок. Хоча й літні чоловіки схильні до нетримання сечі. Зазвичай мимовільне її виділення пов’язане у них з таким захворюванням, як аденома передміхурової залози. Наявність аденоми ускладнює сечовипускання, в результаті сечовий міхур переповнюється – і відбувається раптове неконтрольоване витікання сечі.

Перш за все –  гігієна

В зв’язку з цим звертаємо увагу:

  • – у своїй роботі по догляду за літніми людьми опікунки повинні вміти користуватися спеціальними урологічними прокладками, що оберігають від неприємного запаху і сечового дерматиту, та підгузками
  •  
  • – також перед сном намагайтеся обмежити підопічному споживання рідини
  •  
  • – для того, щоб  уникнути неприємного запаху та опрілостей,  своєчасно проводьте гігієнічні процедури.
  •  

Пам’ятайте:  нетримання сечі — прояв природного старіння організму, тому ставитися до цього потрібно з розумінням. 

#cиделки #опекунка #работавГермании #работавЕвропе#доглядзапристарілими #уходзапрестарелыми #роботавНімеччині

 

 

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.