Procura

Найчастіші запитання

Скільки я можу заробити, працюючи в Німеччині опікункою від компанії «PROCURA»?

Ви зможете отримувати «чистими» від 1000 до 1500 євро. Сума збільшується в залежності від рівня знання мови, досвіду роботи, медичної освіти, наявності водійських прав та складності роботи.

Який рівень німецької потрібно мати, щоб працювати опікункою в Німеччині?

Для тих, хто хоче працювати опікунками, необхідно знати розмовний і вище рівні німецької мови (А1 - С1). Це допоможе вам уникнути проблем при спілкуванні з підопічними та їхніми родинами в побуті. Чим краще ви знаєте мову, тим вищою буде ваша зарплата.

Чи потрібен для догляду за людьми похилого віку попередній досвід роботи?

Опікунки з досвідом затребуваніші більше, ніж ті, які його не мають. Проте і їм надають роботу. Крім того, при визначенні досвіду беруть до уваги піклування про своїх батьків, дідусів, бабусь. Всю цю інформацію дізнається у вас рекрутер, коли спілкуватиметься з вами. Перевагою також буде, якщо ви маєте медичну освіту чи пройшли курси домедичної допомоги.

Які обов’язки опікунки?

Обов’язки опікунки передбачають загальний догляд за людьми похилого віку. Насамперед, якщо потрібно - допомогти людині одягнутися чи помитися, спілкуватися з підопічним, прибирати в будинку, готувати їжу, попрати й попрасувати, супроводжувати до лікаря та на прогулянках. Тобто, це робота, яку ви виконуєте вдома щодня та при догляді за своїми родичами літнього віку.

Чи будуть вираховувати з мене гроші за харчування та проживання в німецькій родині?

За харчування та проживання для вас безкоштовне - гроші з вашої зарплати не вираховують. Ви матимете окрему кімнату зі зручностями, ТБ, Інтернет.

Як швидко ви мені можете підібрати вакансію?

Ми можемо запропонувати вам гарячу вакансію вже «на завтра» чи кілька на ваш вибір протягом найближчих днів.

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.