Procura

На чому заощаджують німці

На чому заощаджують німці

На чому заощаджують німці

 

Будь в курсі 

Німців називають чемпіонами світу з ощадливості. Кожен другий житель щомісяця відкладає певну суму. Перевагу надають класичній ощадній книжці, навіть, незважаючи на дуже низькі процентні ставки за вкладами, які нині пропонують європейські банки.

ПЛАНУЮТЬ БЮДЖЕТ

Німці намагаються розпоряджатися своїми грошима розумно, дуже ретельно планують бюджет і скрупульозно ведуть облік витрат.

Зароблені кошти  витрачають, перш за все,  на оплату оренди житла або погашення кредиту на нього (це може становити половину доходів), комунальні послуги, страховки. Чимало коштів йде і на утримання автомобіля, який для більшості німців – справжня слабкість.

ЗАОЩАДЖУЮТЬ НА ЕЛЕКТРИЦІ Й ВОДІ

На їжу німці виділяють приблизно 9 відсотків своїх доходів. Також вони економлять на електриці та воді.  За останні два десятиліття споживання води на душу населення в Німеччині постійно знижується. Коли німець чистить зуби, вода з крана у нього не тече. При покупці пральної або посудомийної машини він, в першу чергу, звертає увагу на її економність. У кожній квартирі є лічильники витрат холодної та гарячої води.

Німці віддають перевагу “економ-класу” в одязі, меблях, прикрасах. Речі від знаменитих брендів не є для них предметами першої необхідності. Якщо вони їх і купують, то здебільшого на розпродажах.

ЛЮБЛЯТЬ ПОДОРОЖУВАТИ

А ось на чому жителі Німеччини не хочуть економити, так це на відпустці. Більше половини німців (59 відсотків) із задоволенням інвестують гроші в якісний відпочинок на хороших курортах або в захопливі тури, під час яких можна дізнатися багато нового, ознайомитися з культурою і традиціями іншої країни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

РОБОТА ОПІКУНКОЮ У НІМЕЧЧИНІ: ЯК СПЛАНУВАТИ РОБОЧИЙ ДЕНЬ?

 ЩО ТАКЕ РОЛАТОР?

СПОГАДИ: ДОБРЕ ЧИ ПОГАНО?

#cиделка #опікунка #доглядальниця #уходзапрестарелыми #опека #работавЕвропе

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.