Procura

Мовчання – ознака майстерності

Мовчання – ознака майстерності

Мовчання – ознака майстерності


Хочете, щоб вами були задоволені, цінували вас і поважали? Тоді важливо навчитися вчасно змовчати. Знання цього секрету убезпечить вас від втрати свого робочого місця.

Пам’ятайте, що ви хоча й необхідна, але чужа людина в домі вашого підопічного. Помилкою буде втручатися в сімейні сварки. Ви можете, самі того не помічаючи, робите це і ставати на захист то однієї, то іншої сторони. Знайте: члени родини домовляться між собою, а вас можуть звинуватити, що втручалися в чужі справи.

✅Станьте для родини рішенням проблем, а не ще однією проблемою. Нерідко опікунки вважають, що можуть підтримати розмову, розповідаючи про власне тяжке життя, свої хвороби. Але щоразу, коли вам захочеться зробити це, згадайте, що ви прийшли в цей дім допомагати вирішувати проблеми його мешканців. Якщо ви додасте ще й своїх, тут навряд чи будуть раді вам.

✅Іще одна порада: «не виносьте сміття з хати», в якій працюєте. Поважайте чуже життя. Ви можете бути прекрасною опікункою: якісно доглядати за підопічним, підтримувати чистоту, ввічливо спілкуватися, але не вмієте «тримати рот на замку». І через вашу надмірну балакучість пікантні подробиці життя  родини можуть знати гості цього дому. Тож навряд чи сім’я захоче працювати з вами й надалі.

Звичайно, це не означає, що ви маєте стати безмовною – ви можете підтримати розмову або висловити свою думку.  Але коли вас про це ПОПРОСЯТЬ!!!

ЧИТАЙТЕ ЩЕ:

ЦЕЛЛЕ – МІСТО ФАХВЕРКОВИХ БУДИНКІВ
ЯК ПРАЦЮВАТИ Й НЕ “ЗГОРІТИ” НА РОБОТІ?
ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО РОБОТИ ОПІКУНКОЮ

#cиделка #опекунка #доглядальниця #роботавНімеччині#работавГермании #уходзапрестарелыми #опека

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.