Procura

Кельнський карнавал

Кельнський карнавал

Кельнський карнавал

В ці дні в Кельні проводять карнавал. Це свято з перевдяганнями, маскарадами і барвистими процесіями, що відзначається напередодні Великого посту.

Святкування проводять протягом багатьох століть і на сьогодні вже існує понад 160 карнавальних товариств, що відповідають за організацію дійства і святкові вбрання. Карнавальні заходи діляться на три етапи. Після гучного початку в листопаді, настає різдвяна пауза. З приходом Нового року гуляння відновлюють і розпочинаються так звані карнавальні засідання – це щось середнє між концертами та гумористичними виступами в невеликих пабах.

Третій етап розпочинається за тиждень до Великого посту. Цьогоріч карнавал в Кельні стартував 28 лютого, триватиме  він до 5 березня.

Той, хто вже бував в цьому місті, приїхавши знову в період карнавалу, не впізнає його метаморфоз. Паби та бари в період проведення фесту не закриваються, а працюють цілодобово. Прийнято при підніманні келиху хмільного напою викрикувати просте вітання Alaaf!

Весь тиждень вулицями того чи іншого району проходитиме святкова хода, найкращі інсталяції отримають право на участь в головному карнавальному заході Розенмонтаг.

Офіційне відкриття масового гуляння розпочинається з жіночого четверга Weiberfastnacht (Shrove Thursday). Цього дня  прекрасній половині дозволені всілякі витівки. Найчастіше обходиться все обрізанням чоловічих краваток, тому на роботу чоловіки приходять в паперових або старих краватках. Жінки влаштовують парад в сукнях під рухом Alter Markt.

Кульмінація параду запланована в центрі міста у понеділок. Хода має простягнутись на 6 км і триватиме 3 години щонайменше. Цього дня в костюмах та інсталяціях буде робитись наголос на політичну сатиру.

Як і в кожному карнавальному дійстві, підготовка до нього триває цілий рік. Виготовляються величезні фігури з пап’є-маше відомих на весь світ політичних діячів.

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.