Procura

КАЗКОВІ НІМЕЦЬКІ БУДИНОЧКИ

КАЗКОВІ НІМЕЦЬКІ  БУДИНОЧКИ

КАЗКОВІ НІМЕЦЬКІ БУДИНОЧКИ

 Чарівні фахверкові будинки є одним із символів Німеччини.  Вони ніби пахнуть історією і приваблюють мільйони туристів.  Повертаючись додому, кожен з них неодмінно має селфі  на фоні цих будов-красенів, кожна з яких має свій характер. 

   Знайти 2 однакових будинки, як не дивно, майже неможливо. Бо кожен з господарів намагався додати щось своє і не стримував фантазій. Родзинкою може бути унікальний декоративний розпис, витончена різьба дерев’яних елементів,  авторські  малюнки, надписи на стінах  чи кольорове оформлення балок.

    Зараз в Німеччині понад 2 мільйони фахверкових будинків. Незважаючи на великі руйнування під час  Другої світової, багато міст зуміли вберегти ці архітектурні споруди. Вони дійсно багато чого бачили і пережили, але вистояли і тепер додають національного колориту і радують око всіх перехожих.

     Столицею фахверка вважається місто Кведлінбург,  включене до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. В цьому місті, поблизу гірського масиву Герц, знаходиться понад 1300 унікальних  будинків .

Що це-німецька  технологія чи стиль будівництва ?

    Fachwerk  часто називають стилем, але це не стиль, а тип конструкції. 

    Якщо ж говорити про стиль, то в Німеччині можна знайти фахверкові будинки різних епох європейского зодчества – від готики до модерну .

    У перекладі з німецької Fachwerk означає споруду з конструкцій, скріплених між собою і заповнених будівельним матеріалом (камені, цегла, черепки, бруд). Поперечини, які видно зовні, надають фахверковим домівках характерного вигляду, який так вабить туристів з усього світу .

«Фахверкова вулиця» довжиною у 3500 кілометрів.

     Нині в Німеччині є туристичний маршрут, який дозволяє ознайомитися з найцікавішими пам’ятками фахверкової архітектури. Щоб подолати цей шлях, вам запропонують завітати до 100 міст Німеччини і загалом подолати дорогу у 3500 км  від річки Ельба на півночі до Боденского озера на півдні. Але повірте,  враження того варті, – ви ніби побуваєте в середньовіччі . Чого лише вартий Тюбінген, що заховався біля гірського масиву швабстких Альп. Чи Ротенбург-на-Таубері – символ німецької романтики. Якщо хочеться яскравих вражень  у подорожі, то радимо обрати цей маршрут, або ж принаймі завітати до одного з казкових німецьких містечок з неповторною фахверковою архітектурою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО РОБОТИ ОПІКУНКОЮ

СЕРВІС – ЦЕ ТЕ, ЧИМ ЖИВЕ БУДИНОК МАЙЄРІВ

НАЙЧАСТІШІ ЗАПИТАННЯ

#cиделки #опекунка #работавГермании #работавЕвропе#доглядзапристарілими #уходзапрестарелыми #роботавНімеччині

Залишити коментар

*Ваш e-mail не буде публікуватися на сайті

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В ЄВРОПІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.