Procura

Хто у Німеччині їздить на велосипедах?

Хто у Німеччині їздить на велосипедах?

Хто у Німеччині їздить на велосипедах?

    Велосипед – дуже популярний у Німеччині транспортний засіб, який місцеві активно використовують як для переміщення, так і для розваг, занять спортом і відпочинку.

     У Німеччині на велосипедах їздять всі: чоловіки й жінки, малі й старі, худі й кремезні.   Дуже зручний триколісний велосипед, особливо, коли треба поїхати в магазин, тому що позаду компактно розташований кошик, в який можна покласти покупки.

     Чому ж велосипед там такий популярний?

     По-перше: їздити на ньому зручно і доступно.

     По-друге: це – значно дешевше, ніж користуватися громадським транспортом чи автомобілем. За велосипед не платять податки. Його не заправляють пальним. За паркування велосипеда теж платити не треба. І незручно ним їхати лише в трьох випадках: у дощ, у сніг та у вечірній сукні.

     По-третє: це – екологічно. Німці усвідомлюють, що вони можуть впливати на стан довкілля.

     Якщо ж хтось не може придбати велосипед, його можна взяти напрокат. Поблизу вокзалів часто можна побачити майданчики, які заставлені велосипедами одного кольору. Байки на майданчиках пристебнуті спеціальним кодовим замком. Зателефонувавши за вказаним номером, можна отримати код і користуватись велосипедом у своє задоволення.

#cиделка #опекунка #доглядальниця #роботавНімеччині#работавГермании #уходзапрестарелыми #опека #работавЕвропе

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.