Procura

ДЕРЕВА У НІМЕЧЧИНІ ПІД ОСОБЛИВИМ ЗАХИСТОМ

ДЕРЕВА У НІМЕЧЧИНІ ПІД ОСОБЛИВИМ ЗАХИСТОМ

ДЕРЕВА У НІМЕЧЧИНІ ПІД ОСОБЛИВИМ ЗАХИСТОМ

Будь в курсі:

Деревами в Німеччині дуже опікуються – і влада, і приватні особи . За незаконно зрубане зелене насадження передбачено величезний штраф: від 25 до 50 тисяч євро.

Кожне дерево – під контролем.

З 1 березня до 30 вересня в Німеччині заборонено рубати дерева. Таким чином закон захищає птахів, що в’ють гнізда. Саме тому у німецьких містах повсякчас чути невгамовне щебетання.
Власники дерев (і приватні особи, і міська влада) мають дбати про них. А також регулярно контролювати, приміром, чи здорове дерево, чи не загрожує воно безпеці людей. Для цього влада винаймає експертів, які оцінюють стан кожного дерева та вносять в електронний кадастр інформацію про вік, форму крони, місце розташування зелених насаджень, коли обрізали їхні гілки тощо.

Дерева та будівництво.

Ще на етапі видачі дозволу на будівництво відповідні органи повинні подбати про долю дерев довкола будмайданчика. Якщо дерева все ж таки приносять в жертву будівельному об’єкту, то забудовник повинен відшкодувати збитки – висадити інше дерево певного виду та розміру або заплатити гроші. 

Дерева, які вдається зберегти, підлягають особливому захисту під час будівництва. Наприклад, крону можуть обнести сіткою, щоб не пошкодити будівельним транспортом. Поблизу дерев не можна складати будматеріал ти шкідливі хімічні речовини.

Приватні дерева.

Дерева на приватних дачах чи у садах не можна рубати без дозволу влади, якщо діаметр їхнього стовбура перевищує 30 см. Ця норма не стосується фруктових дерев.
Якщо дерево виросло на межі двох садів, то воно належить обом власникам, відповідно обоє повинні дати згоду на те, щоб його зрубати.
Щодо дерев поруч з багатоквартирними будинками –згоду на вирубку мають дати більшість мешканців будинку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ЯКІ ВОНИ, НІМЦІ?

ОПІКУНЦІ: СЛОВА ПІДТРИМКИ, ЯКІ МОЖУТЬ ТРАВМУВАТИ (Ч 2)

ОПІКУНКА НА КУХНІ: НАЙПОПУЛЯРНІШІ СПЕЦІЇ В НІМЕЧЧИНІ

#cиделки #опекунка #работавГермании #работавЕвропе#уходзапрестарелыми #роботавНімеччині

Залишити коментар

*Ваш e-mail не буде публікуватися на сайті

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.