Procura

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ПІДОПІЧНОГО. ТРАДИЦІЇ НІМЕЦЬКОГО СВЯТКУВАННЯ

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ПІДОПІЧНОГО. ТРАДИЦІЇ НІМЕЦЬКОГО СВЯТКУВАННЯ

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ПІДОПІЧНОГО. ТРАДИЦІЇ НІМЕЦЬКОГО СВЯТКУВАННЯ

Опікунці на замітку:

 Якщо  Вам вже  пощастило   погостювати на дні народженні у  підопічного, то це не означає, що ви знаєте  про правила та традиції  німецьких свят абсолютно все.   Чи зрозуміли  ви  у який спосіб  можна порадувати стереньких?   Адже вони  як діти, все чують, відчувають і розуміють краще  за інших, та ще й у  так званому “німецькому стилі”. 

 Догодити німецьким старичкам не просто, але можливо!  Дні народження літніх людей у Німеччині  нагадують  дитячі іменини ( з іграми, жартами, аніматорами і смаколиками). Проте бувають і зовсім інші сценарії. 

Тому перед тим, як брати ініціативу у свої руки, опікунці слід заздалегідь обговорити всі деталі дійства з членами родини і самим підопічним.   Часто стареньким достатньо самого лише  доброго слова чи приготованого  за німецьким рецептом пирога. І свято вдалося.

Чого слід чекати і як себе поводити?

Знати і розуміти  традиції німецьких свят опікунці вкрай важливо. Зокрема для того, щоб не втрапити у незручне становище, або ж навпаки вчасно проявити  свою організаторську  здібність  Адже варіантів розвитку подій може бути безліч. Від інтелектуальних ігор до прослуховування музики і звичайних побутових жартів.  
У гості до підопічних  в цей день приходять найближчі, найдорожчі люди. Бо найголовніше в усьому дійстві  – це  створення невимушеної  атмосфери затишку і душевного тепла. За бажанням родичі наймають клоунів, щоб добре посміятися та відпочити.
Загалом, першооснова будь-якого свята у Німеччині – це тривале позитивне спілкування, а зовсім не кількість смачної їжі чи випитого пива чи рислінгу.

  Традиції святкування. 

Перший крок в організації свята – це запрошення, відправлені гостям заздалегідь, щоб ті спланували візит.
На столі має бути святковий торт, чи пиріг, оздоблений свічками. До речі, традицію задувати їх на торті і загадувати бажання започаткували саме німці. Вони вірять, що світло символізує людське життя, а дим від погашеного вогню відправляє бажання на небо, яке згодом обов’язково здійсниться. Кількість років іменинника має не перевищувати кількості свічок на торті, ставлять на одну більше, щоб жити довше. У випадку з підопічним Вам доведеться добре порахувати.
На святковому столі під час очікування гостей у німців завжди багато закусок: міні-піци, хлібні палички, жувальний мармелад, часниковий хліб, горішки тощо. Коли усі вже зібралися, то подають основні страви. Це може бути звичайний суп, чи кава з тортом, в залежності від того котра година. Тож, навіть якщо це ранок, в меню має бути традиційна їжа сніданку.
І ніякого міцного алкоголю! Допустимі тільки пиво або легке вино. ( Для підопічного лише з дозволу лікаря!).
У Німеччині  дарують практичні речі, а ще вважається доброю манерою прикладати до них чек. Це можуть бути книга, техніка, чи засіб для пересування.

Порада для опікунки.

Не будьте надто турботливою в день народження підопічного, особливо під час урочистої частини свята, привітань і побажань, щоб випадково чогось не зіпсувати.
Будьте поряд і допомагайте вчасно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

РОБОТА ОПІКУНКОЮ У НІМЕЧЧИНІ: ЯК СПЛАНУВАТИ РОБОЧИЙ ДЕНЬ?

РОБОТА ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ: ЩО ТАКЕ РОЛАТОР?

СПОГАДИ: ДОБРЕ ЧИ ПОГАНО?

#сиделка #доглядальниця #роботавНімеччині #работавГермании #уходзапрестарелыми #опека #работавЕвропе

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.