Procura

ЧОЛОВІК ОПІКУН – КРАЩИЙ У ПРОФЕСІЇ?

ЧОЛОВІК ОПІКУН – КРАЩИЙ У ПРОФЕСІЇ?

ЧОЛОВІК ОПІКУН – КРАЩИЙ У ПРОФЕСІЇ?

Коли ми чуємо десь про  професію опікунки, то уявляємо собі дівчину чи жінку із щирим  серцем і добрими великими  очима. Проте опікунство помилково вважають суто жіночою справою.   

 Опікун чи опікунка – це в першу чергу  людина-психолог,  яка здатна  лікувати тіло та душу, живе з оптимізмом та любов’ю у серці,  мудра, сильна, порядна, терпелива. І зовсім не важливо якої вона статі.

  Приготування їжі, прибирання, купанння та перевдягання – здавалося б справи  не чоловічі ( вважають в Україні). Та це лише стереотипи, бо коли сильні чоловічі руки таки беруться за діло і роблять щось  з охотою, то кращих кухарів  та прибиральників годі й шукати. 

Та невже ? – заволають скептики.   

Саме так, люди сильної статі   від природи більш впорядковані у діях, психологічно стійкіші за жінок,  а у догляді за старенькими чоловіки практичні й стримані.  Принаймні  так свідчить статистика.

Які переваги? 

1. Чоловіки раціонально включаються у процес і  просто, але  системно роблять все можливе для того, щоб поліпшити життя  підопічних.

2. Очевидна чоловіча перевага – це фізична сила. Особливо це стосується  випадків, коли допомоги потребують  лежачі  хворі. 

3. Чоловіки  більш переконливі і строгі. Не вдаються до «сю-сюкань» і переконань, а просто констатують –  «треба»…перевдягтися, помитися, випити ліки, пообідати, тощо.  

Проте робити ці, на перший  погляд, звичні речі   вміють  і можуть  навіть не всі лікарі з великим досвідом. Тому варто  пам’ятати!  Бажання допомагати, як і робота в опіці  має бути  покликанням.

  Жінки-опікунки від природи більш емоційні,  тому вони   часто буквально проживають разом із підопічними їхні відчуття, розчулюються. Буває,  навіть захворюють морально  від усвідомлення того, що вже  не спроможні допомогти підопічному до  повного  їх одужання.   Ця риса суто жіноча,  і це навіть добре, бо природно.  

  Чоловіків же,  які вже  знайшли себе в опікунстві дуже складно буває замінити.  Надійні, сильні, добрі, терплячі завжди і повсякчас у тренді. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

ЛІТЕРАТУРНА ТЕРАПІЯ. ЩО І ЯК ЧИТАТИ?

РОБОТА ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ: ЩО ТАКЕ РОЛАТОР

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ВІД’ЇЗДУ Й НІЧОГО НЕ ЗАБУТИ

#опекунка #работавГермании #работавЕвропе#доглядзапристарілими #уходзапрестарелыми #роботавНімеччині

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.