Procura

БОЛИТЬ У ГРУДЯХ? НЕ ІГНОРУЙТЕ!

БОЛИТЬ У ГРУДЯХ? НЕ ІГНОРУЙТЕ!

БОЛИТЬ У ГРУДЯХ? НЕ ІГНОРУЙТЕ!

ОПІКУНКА В НІМЕЧЧИНІ

Важливість роботи опікунки в тому, що вона відповідальна за підопічного, його життя. Опікунка першою має помітити зміни в самопочутті  літньої людини, її здоров’ї. І забити тривогу,  якщо, наприклад,  підопічний хапається рукою за груди. Про що це може свідчити?

ЯКЩО БОЛИТЬ ЗЛІВА

  1. Якщо біль в грудній клітці локалізована в основному зліва, в більшості випадків це вказує на можливі хвороби серця (особливо якщо біль додатково переходить на ліву руку і лопатку).
  2. А от коли пошкоджені легені, біль буде йти по наростаючій і супроводжуватися температурою, кашлем, погіршенням загального стану, а також більш вираженими больовими імпульсами при глибокому вдиху.
  3. Причинами болю з лівого боку грудної клітини можуть бути різні невралгічні захворювання (такі як остеохондроз або міжреберна невралгія). Вони можуть бути різної інтенсивності, часом навіть вщухати. Але на відміну від інших болів при пальпації, тобто, прощупуванні пальцями, вони лише посилюються.

БІЛЬ СПРАВА

Боліти у правій частині грудної клітини може не лише від усіх перерахованих вище причин, але також і при туберкульозі, плевриті, інфаркті, пухлині легенів, при раку підшлункової залози або панкреатиті, захворюваннях хребта чи легеневої емболії.

 Як бачимо, існує багато захворювань, які здатні викликати біль в одній і тій же локації.

ЗА МАЛЕНЬКИМ СИМПТОМОМ МОЖЕ КРИТИСЯ ВЕЛИКА ПРОБЛЕМА

Але просто за симптомами самому вкрай складно оцінити стан людини і визначити, що саме не так. Крім того, не забуваймо також і про індивідуальні характеристики кожної людини і індивідуальні реакції на різні подразники (в тому числі і ліки).

Тому якщо ваш підопічний відчуває біль у грудях (справа або зліва), потрібно негайно звернутися до лікаря. Навіть якщо людина посилається на те, що “поболить і перестане”.

 Маленький і, здавалося б, непомітний симптом може бути сигналом тривоги щодо більш важкого і небезпечного захворювання. Ставтеся уважно до самопочуття підопічного!

 ЗДОРОВ’Я!

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО РОБОТИ ОПІКУНКОЮ

СЕРВІС – ЦЕ ТЕ, ЧИМ ЖИВЕ БУДИНОК МАЙЄРІВ

НАЙЧАСТІШІ ЗАПИТАННЯ

#cиделки #опекунка #работавГермании #работавЕвропе#доглядзапристарілими #уходзапрестарелыми #роботавНімеччині

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.