Procura

БАВАРСЬКИЙ ВЕРСАЛЬ

БАВАРСЬКИЙ ВЕРСАЛЬ

БАВАРСЬКИЙ ВЕРСАЛЬ

КРАСИВА НІМЕЧЧИНА

Під Мюнхеном  є свій Версаль, вірніше,  його подоба.  Це Херренкімзеє, один з чотирьох знаменитих замків короля Людвіга II. Він, можливо, менш знаменитий, ніж Нойшванштайн, але, мабуть, найграндіозніший і найрозкішніший!

Король Людвіг II Баварський (1845 – 1886) купив на озері Кімзеє острів, де і взявся побудувати копію Версальського палацу (перший камінь заклали тут в 1878 році). І це йому вдалося!

І палац, і сади Херренкімзеє імітують версальський абсолютизм. Один з фонтанів є точною копією статуй у Версальському палаці. Але в Херренкімзеє є також багато своїх особливостей, властивих баварському королю, з його схильністю до казок і фантазій – між квітників і фонтанів ви знайдете драконів, лицарів і містичних звірів.

Розкішні сходи Херренкімзеє є копією знаменитих Сходів Посланників у Версалі. Король Людвіг II прагнув при цьому не до сліпого копіювання, а скоріше до реконструкції в “дусі стилю”.

Захоплює розкіш парадної спальні – центру палацу. Це приміщення є за придворним ритуалом майданчиком ранкових і вечірніх прийомів. Основне місце в кімнаті відведено розкішному ліжку розміром 3 х 2,6 метра.

Дзеркальний зал палацу, з анфіладою з сімнадцяти арочних вікон, побудований в 1879-1881 роках, де в чому навіть перевершив свій французький прототип (Дзеркальна Галерея в Версалі). Всі чари грайливих ілюзій і теплого блиску відкриває це розкішне приміщення при світлі двох тисяч свічок , які запалюють тут під час камерних концертів.

Приміщення фарфорового кабінету заповнене всілякими речами з мейсенскої порцеляни. Картини на порцеляні були передбачені не тільки на дверних стулках, а й на стінах. Не тільки столики, настінні світильники і вази, а й гірлянди фруктів біля камінного дзеркала і багатосвічкова, прикрашена квітами, люстра є творіннями великих майстрів з Мейсена.

 

Херренкімзеє входить до списку найкрасивіших замків в околицях Мюнхена.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

ВІКОВІ ЗМІНИ: ВСТАВАТИ ШВИДКО НЕБЕЗПЕЧНО

ЗАМОК МОРІЦБУРГ

НІМЕЦЬКИЙ ЯБЛУЧНИЙ ПИРІГ (APFELKUCHEN MIT MANDELN)

#cиделка #опекунка #доглядальниця #роботавНімеччині #работавГермании #уходзапрестарелыми #опека #работавЕвропе

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.