Procura

4 речі, які зроблять вас кращою опікункою

4 речі, які зроблять вас кращою опікункою

4 речі, які зроблять вас кращою опікункою

🔸Поговоріть про підопічного з його (чи її) рідними, а також попередньою опікункою. Дізнайтеся у них більше про  хвороби вашого підопічного, його інтереси, вподобання, кулінарні  смаки. Розпитайте, що він більше любить: слухати, коли йому щось розповідають, чи сам хоче бути оповідачем і потребує мовчазного слухача.
 
🔸Майте в запасі хороші новини. Нерідко люди похилого віку люблять скаржитися на свої хвороби, погану погоду (що позначається на їхньому здоров’ї), високі ціни, несправедливість у житті. Викид негативу  потрібний. Але більше користі буде, якщо ви переведете розмову в позитивне русло. Тому продумайте теми, які можуть бути цікавими, добрими і світлими – обговорення їх посприяє хорошому настрою не тільки  підопічного, а й вашого.
 
🔸 Час від часу запитуйте свого підопічного, що б його могло порадувати, чого б йому хотілося безпосередньо зараз.  Іноді люди похилого віку кажуть, що вони нічим не цікавляться і бажань у них немає. Не дозволяйте їм впадати у відчай та депресію – спонукайте  висловлювати власну думку, аналізувати, мріяти.
 
 🔸 Навчіться готувати смачно й красиво подавати. Відомо, що їжа – найпростіший і найшвидший спосіб отримати задоволення. Особливо це важливо для людей, які у зв’язку з віком не можуть отримувати позитивні емоції, наприклад, подорожуючи чи буваючи в компаніях  – і більшість часу проводять вдома. Тому у вашого підопічного приємні відчуття може викликати, скажімо, красиво сервірований стіл, запах домашньої випічки чи його улюблена страва. До слова, рецепти багатьох страв німецької кухні ви знайдете на нашому сайті.
Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.