Procura

10 цікавих фактів про Німеччину

10 цікавих фактів про Німеччину

10 цікавих фактів про Німеччину

У Німеччині є близько 5 000 сортів пива, 1 500 видів ковбас, 300 видів хліба і близько 500 видів різної мінеральної води. Кожен третій пивоварний завод світу розташований в Баварії.

Німеччина посідає передові позиції в світі по проведенню ярмарків. Щорічно десять мільйонів гостей відвідують країну і беруть участь у ярмарках.

У Німеччині вперше здійснили перехід на літній час. Це сталося в 1916-му році.

Відомий на увесь світ аспірин також придумали німці. Його синтезував Фелікс Хоффман 1897 року.

Найпопулярнішим видом спорту в Німеччині є футбол. А збірна Німеччини є однією з найсильніших збірних футбольних команд на Землі.

Німці роблять добровільні пожертви по кілька мільярдів євро в рік, найбільше серед європейських країн.

Жити в орендованому житлі в Німеччині – норма. Три чверті населення мешкають в орендованих квартирах і будинках. У орендованому житлі живе навіть найбільш забезпечене населення. Це пов’язано з тим, що німці не витрачають більше 30 хвилин, аби дістатися на роботу. При зміні роботи відразу переїжджають на іншу квартиру, чим ближче до місця роботи.

Чверть населення — це люди віком понад 60 років. Вони — найбагатша вікова групай й категорія користувачів мережі інтернет, яка динамічно зростає.

Німці дуже уважні до свого здоров’я та до того, що вони їдять і п’ють. В Німеччині є негласне правило: чим продукт корисніший, тим він дорожчий. Біо-магазини досить популярні. Ціни там в середньому на 30% вищі, ніж у звичайних магазинах.

Німкені ще до недавнього часу практично не використовували косметику і почали фарбуватися тільки за прикладом приїжджих жінок. Високий каблук німкені носять тільки з особливої нагоди.

Закрити меню

ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ОПІКУНКОЮ В НІМЕЧЧИНІ?
Залиште свій номер – і ми зв’яжемося з Вами.